visitor activity trackervisitor activity monitor آرشیو
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

آرشیو

گروه خبری
نوع خبر
از تاریخ
تا تاریخ
سوتی جدید یکی از رسانه ها سوتی شبستان یزد
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۴:۲۰
سوتی جدید یکی از رسانه ها
پیام خبر: یکی از خبرگزاری های بزرگ کشور، یک کار جدید انجام داده است، بر اساس شنیده یکی از مسئولین استان یزد که دست بر قضا مسئول این خبرگزاری در استان هم هست، اخبار را بدون اطلاع از چگونگی خبر، تیتر را با نقطه به انتشار رسانده است.
 ویزای اربعین در شیراز
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۴۱
صدور ۷۹ هزار ویزای اربعین در شیراز
مدیر کل حج و زیارت فارس با اشاره به اینکه هر فردی که درخواست ویزا کند، ویزای وی را صادر خواهیم کرد، گفت: تا الان تعداد ۷۹ هزار ویزای اربعین حسینی در شیراز صادر شده و تمام افرادی که درخواست ویزا کرده بودند، ویزای خود را دریافت کردند.
آیت الله دژکام  نماینده ولی فقیه در استان فارس
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۳۵
امام جمعه شیراز:بزدلان نمی توانند همراه انقلاب باشند
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت:عده ای در مقابل کمترین تهدید خارجی دست و پایشان می لرزد، انقلاب بزدل نمی خواهد، بزدلان نمی توانند همراه انقلاب باشند.
موکب احمد بن موسی
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۳۱
خدمات درمانی موکب احمد بن موسی (ع) فارس در کربلا رایگان است
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی (ع) گفت: خدمات درمانی این موکب که بزرگترین موکب استان فارس است و به مناسبت آیین اربعین حسینی در کربلا معلی مستقر شده، عمومی است و به تمام زائران و متقاضیان رایگان ارایه می شود.
رئیس بانک در شیراز
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۲۸
رئیس بانک در شیراز به اتهام اختلاس دستگیر شد
فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد: رئیس یکی از بانک ها در شیراز که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ ۳۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اختلاس کرده بود به اتهام اختلاس دستگیر شد.
تفاهم نامه همکاری برای تامین اعتبارات آبخیزداری فارس
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۲۴
تفاهم نامه همکاری برای تامین اعتبارات آبخیزداری فارس امضا شد
تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور و استانداری فارس با هدف تامین اعتبارات آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی امضا شد.
 نمایش مرگ یزد گرد
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۱۵
گزارش تصویری: نمایش مرگ یزد گرد
گزارش تصویری از نمایش مرگ یزد گرد،به نویسندگی بهرام بیضایی و طراحی و کارگردانی سنا نعمتی در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه رفت .
گاهنامه فارسنامه
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۸:۵۹
فارسنامه نماد صلح طلبی ایرانی هاست
صلح خواهی و صلح طلبی در تاریخ و فرهنگ بلاد فارس جاری و ساری بوده است و هنوز هم در مجامع ملی و بین المللی نام و نشان شیرازی ها با کلماتی چون میهمان نوازی و مهربانی عجین است. این امر حوزه های متفاوتی را شامل می شود که از جمله آنها جامعه رسانه ای فارس است که در این میان نشریه ای چون فارسنامه اختصاصا حول مفاهیمی چون مهر و صلح و آشتی فعالیت می کند .
نمایش ایستگاه بعدی
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۸:۲۷
گزارش تصویری: نمایش ایستگاه بعدی
نمایش ایستگاه بعدی به کارگردانی احمد صمیمی در سالن انتظامی خانه هنرمندان به روی صحنه رفت .
 قلعه  فلک‌الافلاک خرم ‌آباد
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۸:۱۱
گزارش تصویری: قلعه فلک‌الافلاک خرم ‌آباد
قلعه‌ای تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در استان لرستان است. فلک‌الافلاک با نام قلعه دوازده برجی هم شناخته می‌شود. این بنا بر فراز تپه‌ای مشرف به شهر خرم‌آباد و در نزدیکی رودخانه، در مرکز شهر قرار گرفته و چشم‌گیرترین اثر تاریخی و گردشگری در این شهر است. تاریخ ساخت این قلعه به دورهٔ ساسانیان باز می‌گردد.