visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - موكب «احمد بن موسی (ع)» از ۱۰ روز قبل از اربعین، میزبان زائران حسینی است
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

موكب «احمد بن موسی (ع)» از ۱۰ روز قبل از اربعین، میزبان زائران حسینی است

موكب احمد بن موسی
    -     کد خبر: 12432
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۷/۱۴|۱۶:۴۳
مدیر اجرایی موكب «احمد بن موسی (ع)» از پذیرش زائران اربعین حسینی در این موكب از ۱۰ روز قبل از اربعین خبر داد و گفت: خدمات این موکب تا ۲ روز بعد از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

به گزارش پیام خبر مسعود راستی، مدیر اجرایی موكب «احمد بن موسی (ع)» امروز (14 مهر) در جمع خبرنگاران از پذیرش زائران اربعین حسینی در این موكب از 10 روز قبل از اربعین خبر داد و گفت: به یاری خدا موكب «احمد بن موسی (ع)» در كربلای معلی از 10 روز قبل از اربعین یعنی از 28 مهرماه جاری پذیرای زائران حسینی خواهد بود.

وی افزود: خدمت‌ رسانی موكب «احمد بن موسی (ع)» به زائران اربعین حسینی تا 2 روز بعد از اربعین یعنی 10 آبان ‌ماه در كربلای معلی ادامه خواهد داشت.

راستی با تاكید بر اینكه امسال علی ‌رغم مشكلات مالی و اقتصادی مردم، ما هیچ كاهشی در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نخواهیم داشت، گفت: موكب «احمد بن موسی (ع)» از تمام زائران اربعین حسینی اعم از ایرانی و غیر ایرانی و از هر نژاد و طیفی پذیرایی می‌ كند.

مدیر اجرایی موكب «احمد بن موسی (ع)» از عدم همكاری برخی از اداره های استان فارس برای خدمت ‌رسانی این موكب انتقاد كرد و گفت: علی ‌رغم اینكه ما هزینه ‌های اقلام مورد نیاز خود را از محل نذورات مردمی پرداخت می‌ كنیم اما متاسفانه برخی از اداره های استان فارس با ما همكاری نمی‌ كنند.

وی تاكید كرد: موكب «احمد بن موسی (ع)» متعلق به تمام مردم فارس بوده و تمام هزینه ‌های آن از محل نذورات مردمی این استان تهیه شده و برای زائران امام حسین (ع) هزینه می ‌شود كه تمام مسئولین باید به این مهم توجه داشته باشند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال