visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا معرفی شدند
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا معرفی شدند

اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا
    -     کد خبر: 12475
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۷/۲۵|۱۷:۴۷
طی جلسه‌ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس و مدیران شهر جدید صدرا، اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا معرفی شدند و احکامشان را دریافت کردند.

به گزارش پیام خبر چهارشنبه 25 مهر طی جلسه‌ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا، شهردار و رئیس شورای شهر صدرا و دیگر مسئولان استانی و محلی، ضمن معرفی اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی صدرا، مسائل این باشگاه بررسی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این جلسه نگاه مثبت به مقوله ورزش را عامل رشد شهر صدرا دانست و گفت: ورزش تنها یک فعالیت بدنی نیست بلکه سلامت و نشاز را تأمین می کند و در حوزه های اجتماعی و فرهنگی بسیار پراهمیت است.

حیدرعلی کامیاب گفت: تأسیس باشگاه ورزشی و فرهنگی در شهر صدرا، این شهر جدید را در میان شهرهای جدید کشور متمایز خواهد کرد . 

وی ضمن اشاره به درخشش شهر صدرا در زمینه ورزش در سال‌های گذشته گفت: به کمک شرکت عمران و شهرداری صدرا، ورزش در این شهر بار دیگر احیاء خواهد شد . 

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: مذاکرات ابتدایی برای تأسیس اداره‌ی ورزش با چارت اداری مستقل برای شهر صدرا انجام شده و به یاری خدا طی 2 الی 3 ماه آینده این مهم اتفاق خواهد افتاد . 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز گفت: شهر جدید صدرا در ورزش قهرمانی کشور سابقه درخشانی دارد و تیم فوتسال صدرا در سال‌های نه چندان دور یکی از پرآوازه ترین تیم ‌ های فوتسال کشور بوده و چندین عنوان قهرمانی را کسب کرده و بازیکنان بزرگی را پرورش داده است.

خلیل حاجی‌پور ادامه داد: امسال نیز شهر جدید صدرا با یک تیم قوی و با حمایت شرکت عمران، شهرداری و شورای اسلامی شهر وارد مسابقات لیگ دسته یک شده و به دنبال کسب افتخارات گذشته است . 

وی ضمن اشاره به حضور محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشور و بانی تیم فوتسال صدرا، او را یکی از افتخارات شهر صدرا دانست و گفت: مدیر اداره ورزش و جوانان صدرا با برنامه‌ریزی در مسیر توسعه ورزش همگانی و قهرمانی گام برمی‌دارد و امید که با تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی صدرا، ورزش این شهر شروعی دوباره را تجربه کند.

مدیراداره ورزش و جوانان صدرا نیز با اشاره به برخی مشکلات موجود در مسیر گسترش ورزش این شهر جدید خواستار پیگیری و حل این مشکلات شد.

سید محمد ناظم الشریعه همگانی کرد ورزش را بهترین برنامه توسعه ورزش دانست و گفت: یکی از اهداف حیاتی شهر صدرا توسعه زیرساخت ‌ های ورزش همگانی است که با تشکیل باشگاه ورزشی فرهنگی و مشارکت شهروندان در این مسیر گام بر می‌داریم در این جلسه احکام خلیل حاجی‌پور به عنوان رئیس، سید محمد ناظم‌الشریعه به عنوان مدیرعامل و عباس ملک‌زاده، حسام پروازدوانی و اردشیر حسن‌زاده به عنوان اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی فرهنگی صدرا به آنان اعطا شد. 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال