visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - حذف عوارض بهره برداری موقت آموزشگاههای هنری و مهدکودک و مدارس غیرانتفاعی
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای شهر:

حذف عوارض بهره برداری موقت آموزشگاههای هنری و مهدکودک و مدارس غیرانتفاعی

عبدالرزاق موسوی عضوشورای شهرشیراز
    -     کد خبر: 12531
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۱۴|۱۶:۳۲
پیام خبر: رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز از حذف عوارض بهره برداری موقت آموزشگاههای هنری ومهدکودک ومدارس غیرانتفاعی خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «سید عبدالرزاق موسوی» در حاشیه شصتمین جلسه علنی این شورا گفت: هزینه‌های خدمات صدور مجوز بهره برداری سالانه از ساختمان ها و واحدهای قابل بهره برداری با طرح تفصیلی نیز در این کمیسیون بررسی و تصویب شد.


وی خاطر نشان کرد: با تصویب کمیسیون عوارض بهره برداری موقت آموزشگاههای هنری و مهدکودک و مدارس غیرانتفاعی حذف شد.

 

وی افزود: این مصوبه باید در صحن علنی شورای شهر هم به تصویب برسد.

 

موسوی افزود: امتیازات تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده، حق الزحمه و نحوه نظارت بر دفاتر تسهیلگری و خدمات نوسازی بافت‌های فرسوده در کمیسیون بررسی و به تصویب رسید.


وی افزود: بررسی مساعدت به انجمن اولیا و مربیان اداره اموزش و پرورش به منظور کمک به دانش اموزان بی بضاعت نیز در دستور کار قرار گرفت.


موسوی گفت: با توجه به اینکه انجمن اولیا و مربیان به عنوان بخشی از سازمان اموزش وپرورش قلمداد می‌شود، نمی‌توانیم از محل ماده۱۶به انجمن کمک کنیم.


وی افزود: مقرر شد سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری به عنوان متولی با همکاری انجمن اولیا و مربیان و کمیته امداد امام خمینی(ره) به شناسایی دانش اموزان بی بضاعت و کمک به انها اقدام کنند.


موسوی از افزایش مبلغ مساعده به دانش اموزان بی بضاعت از ۲۵۰میلیون به ۵۰۰ میلیون ریال خبرداد. 


رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تامین قیر و اهن الات مورد نیاز پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز از طریق تهاتر یا واگذاری املاک شهرداری نیز در کمیسیون بررسی شد.


وی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور مقررشد به منظور تامین قیر و اهن الات به نرخ بورس کالا ، بنابر صرفه و صلاح و رعایت قوانین و مقررات ایین نامه معاملاتی از طریق تهاتر و یا واگذاری املاک شهر‌داری اقدام شود.


عضو شورای اسلامی شهر شیراز از بررسی الحاق تبصره ای به مصوبه عوارض شغلی خبر داد و گفت: مقرر شد با حضور کارشناس حقوقی و اعضای کمیسیون، مستندات مربوطه ارائه شود تا بررسی کارشناسی صورت گیرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده