visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - تأیید اطلاعات تمامی رقبات وقفی پاسارگاد در سامانه جامع اوقاف کشور
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تأیید اطلاعات تمامی رقبات وقفی پاسارگاد در سامانه جامع اوقاف کشور

وقف
    -     کد خبر: 12541
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۲۱|۱۲:۲۰
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاسارگاد گفت: اطلاعات پایه‌ای تمامی رقبات وقفی این شهرستان در سامانه جامع سازمان اوقاف کشور به تأیید رسید.

به گزارش پیام خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، محمدجواد زارعی اظهار داشت: این سامانه در راستای دسترسی آسان‌تر به اطلاعات وقفی کشور برای خدمت‌رسانی بهتر به مراجعه‌کنندگان ادارات اوقاف کشور ایجادشده است.

وی افزود: شهرستان پاسارگاد دارای 27 موقوفه با 330 رقبه است که اطلاعات پایه‌ای تمامی آن‌ها با تلاش‌های انجام‌شده در سامانه جامع اوقاف کشور به تأیید رسیده است.

زارعی گفت: خیران نیک‌اندیش از گذشته تاکنون برای رفع نیازهای جامعه اقدام به وقف اموال و دارایی‌های خود کرده‌اند و مجموعه اوقاف کشور نهایت دقت را در اجرای صحیح نیات آنان به کار می‌گیرد.

این مسئول اضافه کرد: امیدواریم که روزبه‌روز شاهد ثبت وقف های  متناسب با نیازهای روز جامعه در کشور، استان و همچنین شهرستان پاسارگاد باشیم.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده

شیراز میزبان نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور تلاش رسانه ملی برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب شایسته تحسین است کارگاه آینده پژوهی و مدیریت راهبردی فضای مجازی و نقش روابط عمومی برگزار شد عملکرد در هکتار مهم ترین موضوع در کشاورزی است تأثیر مستقیم صادرات غیر نفتی بر اشتغال و درآمد شهرداری شیراز عضو هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شد آغاز به کار نمایشگاه عکس سفر و نظر آثار سیداحمدرضا دستغیب در شیراز نقش اساسی صنایع مهم فولاد، آلومینیوم و سیمان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در استراتژی توسعه صنعتی کشور شهرداری شیراز آمادگی دارد که ناشرین شیرازی و فارسی را تقویت کند خودی هایی که گل به خودی زدند طرح سنجش پارازیت ها در شیراز آغاز شد خبر منتشر شده مبنی بر کشف سفره آب زیرزمینی در سیستان صحت علمی ندارد کتاب مهمترین پایه و اساس رشد هر جامعه است تعالی فرهنگ عمومی در سایه مطالعه امکان پذیر است مشهد مشکلات فراوانی در حوزه فضا و کمبود تخت بیمارستانی دارد
آرشیو