visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - ثبت ۶ وقف جدید در شیراز هم‌زمان با دهه وقف
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

ثبت ۶ وقف جدید در شیراز هم‌زمان با دهه وقف

ثبت ۶ وقف جدید در شیراز هم‌زمان با دهه وقف
    -     کد خبر: 12548
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۲۳|۱۲:۱۸
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز از ثبت شش وقف جدید در این شهرستان هم‌زمان با دهه وقف خبر داد.

به گزارش پیام خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام سید میثم حسینی اظهار داشت: در یکی از این وقف‌ها، واقف خیراندیش خسرو جمشیدی زمینی به ارزش دو میلیارد ریال را با نیت ساخت مجتمع فرهنگی درمانگاه و مدرسه و حسینیه وقف کرد.

وی افزود: واقف خیراندیش ولی امیری نیزیک قطعه زمین به ارزش 500 میلیون ریال را برای ساخت مهدیه به ثبت رساند.

حسینی گفت: یک قطعه زمین به ارزش 600 میلیون ریال نیز هم‌زمان با دهه وقف توسط رحمت‌الله کشاورز از خیران خیراندیش به نیت ساخت حسینیه به ثبت رسید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 3 شیراز اظهار داشت: آیت‌الله کشاورز نیز قطعه زمینی را به نیت ساخت مسجد به ارزش 200 میلیون ریال به‌عنوان وقف به ثبت رساند.

وی افزود: در مورد دیگر، علی فصلی از نیک اندیشان شیرازیک قطعه زمین به ارزش 300 میلیون ریال را وقف ساخت حسینیه کرد.

حجت الاسلام حسینی در مورد یکی دیگر از وقف‌های به ثبت رسیده در دهه وقف امسال گفت: ساخت حسینیه نیز نیت وقف یک قطعه زمین به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از طرف حاج واحد رستگاریان است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده

شیراز میزبان نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور تلاش رسانه ملی برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب شایسته تحسین است کارگاه آینده پژوهی و مدیریت راهبردی فضای مجازی و نقش روابط عمومی برگزار شد عملکرد در هکتار مهم ترین موضوع در کشاورزی است تأثیر مستقیم صادرات غیر نفتی بر اشتغال و درآمد شهرداری شیراز عضو هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شد آغاز به کار نمایشگاه عکس سفر و نظر آثار سیداحمدرضا دستغیب در شیراز نقش اساسی صنایع مهم فولاد، آلومینیوم و سیمان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در استراتژی توسعه صنعتی کشور شهرداری شیراز آمادگی دارد که ناشرین شیرازی و فارسی را تقویت کند خودی هایی که گل به خودی زدند طرح سنجش پارازیت ها در شیراز آغاز شد خبر منتشر شده مبنی بر کشف سفره آب زیرزمینی در سیستان صحت علمی ندارد کتاب مهمترین پایه و اساس رشد هر جامعه است تعالی فرهنگ عمومی در سایه مطالعه امکان پذیر است مشهد مشکلات فراوانی در حوزه فضا و کمبود تخت بیمارستانی دارد
آرشیو