visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - شورای شهر شیراز از ورزش حرفه‌ای بانوان حمایت می‌کند
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
رئیس کمیسیون فرهنگی, اجتماعی شورای شهر:

شورای شهر شیراز از ورزش حرفه‌ای بانوان حمایت می‌کند

احمد تنوری،شورای شهر شیراز
    -     کد خبر: 12565
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱|۰۹:۰۵
سرویس :هنری >> بانوان
پیام خبر: رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز با حضور در مجموعه ورزشی شهید ابوالفتحی با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پیام خبر، احمد تنوری، عضو شورای اسلامی شهر شیراز در سخنانی ضمن تجلیل از تلاش بانوان ورزشکار شیرازی در عرصه‌های مختلف بر لزوم رفع موانع رشد و توسعه ورزش‌های حرفه‌ای بانوان تاکید کرد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز بر لزوم حمایت مادی و معنوی از بانوان ورزشکاری که در  رشته‌های مختلف ورزشی به صورت تیمی تلاش کرده و نام شیراز را در عرصه ملی مطرح می‌کنند، تاکید کرد.

 

در این دیدار «مصطفی زارع» مدیر عامل باشگاه پارس آرا شیراز گزارشی از فعالیت‌های تیم فوتسال بانوان باشگاه فوق و حضور در لیگ برتر کشور ارائه کرد و خواستار حمایت شورا و شهرداری شیراز از تیم فوتسال بانوان شد.

 

 تیم فوتبال پارس آرا شیراز قهرمان سال قبل لیگ دسته یک است که با تیمی جوان و اکثرا بومی اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده

شیراز میزبان نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور تلاش رسانه ملی برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب شایسته تحسین است کارگاه آینده پژوهی و مدیریت راهبردی فضای مجازی و نقش روابط عمومی برگزار شد عملکرد در هکتار مهم ترین موضوع در کشاورزی است تأثیر مستقیم صادرات غیر نفتی بر اشتغال و درآمد شهرداری شیراز عضو هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شد آغاز به کار نمایشگاه عکس سفر و نظر آثار سیداحمدرضا دستغیب در شیراز نقش اساسی صنایع مهم فولاد، آلومینیوم و سیمان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در استراتژی توسعه صنعتی کشور شهرداری شیراز آمادگی دارد که ناشرین شیرازی و فارسی را تقویت کند خودی هایی که گل به خودی زدند طرح سنجش پارازیت ها در شیراز آغاز شد خبر منتشر شده مبنی بر کشف سفره آب زیرزمینی در سیستان صحت علمی ندارد کتاب مهمترین پایه و اساس رشد هر جامعه است تعالی فرهنگ عمومی در سایه مطالعه امکان پذیر است مشهد مشکلات فراوانی در حوزه فضا و کمبود تخت بیمارستانی دارد
آرشیو