visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - جشن عبادت برای ۴۰۰ دانش‌آموز بشاگردی
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
«مشق بندگی » از جهرم تا هرمزگان

جشن عبادت برای ۴۰۰ دانش‌آموز بشاگردی

جشن عبادت
    -     کد خبر: 12582
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۱|۲۱:۱۲
سرویس :اجتماعی >> سایر
جشن تکلیف ۴۰۰ دانش‌آموز در یکی از مناطق محروم استان هرمزگان به همت بنیاد خیریه‌ای در جهرم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، جشن تکلیف یکی از به یاد ماندنی‌ترین مراسمی است که از دوران درس و مدرسه به خاطر دارم. چادر سفید و جانماز و حضور همه همکلاسی‌هایم برای خواندن نماز در کنار هم خاطره شیرینی است که مرا به یاد بالغ دانستن و مکلف بودن در برابر خدای بزرگم می‌اندازد. حالا دیگر من هم مانند مامان و بابا نماز می‌خواندم و روزه می‌گرفتم. آن چادر سفید دیگر همراه هر روزم بود و بدون اینکه آن را بر سر کنم از خانه بیرون نمی‌رفتم.

مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری پویش مردمی «مشق بندگی» گفت: این برنامه در مناطق محروم بشاگرد استان هرمزگان برگزار می‌شود.

مهرداد الطافی ادامه داد: بشاگرد از شهرستان‌های محروم هرمزگان به شمار می‌رود و در این برنامه قرار است که در دو مرحله برای ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر ۹ ساله جشن عبادت برگزار شود.

 

 

وی با اشاره به اینکه این مراسم، نیمه دوم آذر ماه در شهر سردشت برگزار و برنامه تا ۵ دیماه جاری ادامه دارد، گفت: و هدف اصلی این برنامه شاد کردن دل کودکان مناطق محروم بشاگرد است.

مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی با اشاره به اهمیت برگزاری خوب این مراسم برای دانش‌آموزانی که به سن تکلیف می‌رسند بیان کرد: بنیاد خیریه موج مهربانی با برگزاری برنامه مشق بندگی قصد دارد این مراسم را به بهترین شکل ممکن برای دانش‌آموزان مناطق محروم برگزار کند و در کنار آن به دانش‌آموزان چادر نماز و ... اهدا می‌کند.

الطافی افزود: برای برگزاری این برنامه به مبلغی بیش از ۱۰ میلیون تومان هزینه نیاز است که برای تامین آن به کمک خیران نیاز داریم.

مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی با اظهار نحوه مشارکت مردم در برگزاری مشق بندگی بیان کرد: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۰۱۱۰۸۶۳۶۸۰۰۰۰ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۸۹۴۶۹ نزد بانک ملی به حساب بنیاد خیریه موج مهربانی و همچنین پرداخت موبایلی با شماره‌گیری # ۷۲۷۰ * ۹۷ * ۷۸۸ * واریز کنند.

به گزارش فارس، این طرح ۲ سال پیش نیز در جهرم اجرا شده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده

شیراز میزبان نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور تلاش رسانه ملی برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب شایسته تحسین است کارگاه آینده پژوهی و مدیریت راهبردی فضای مجازی و نقش روابط عمومی برگزار شد عملکرد در هکتار مهم ترین موضوع در کشاورزی است تأثیر مستقیم صادرات غیر نفتی بر اشتغال و درآمد شهرداری شیراز عضو هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شد آغاز به کار نمایشگاه عکس سفر و نظر آثار سیداحمدرضا دستغیب در شیراز نقش اساسی صنایع مهم فولاد، آلومینیوم و سیمان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در استراتژی توسعه صنعتی کشور شهرداری شیراز آمادگی دارد که ناشرین شیرازی و فارسی را تقویت کند خودی هایی که گل به خودی زدند طرح سنجش پارازیت ها در شیراز آغاز شد خبر منتشر شده مبنی بر کشف سفره آب زیرزمینی در سیستان صحت علمی ندارد کتاب مهمترین پایه و اساس رشد هر جامعه است تعالی فرهنگ عمومی در سایه مطالعه امکان پذیر است مشهد مشکلات فراوانی در حوزه فضا و کمبود تخت بیمارستانی دارد
آرشیو