visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - توسعه ورزش همگانی در نقاط محروم شیراز
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
سلامتی با هزینه اندک

توسعه ورزش همگانی در نقاط محروم شیراز

ورزش همگانی
    -     کد خبر: 12585
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۱|۲۱:۲۴
دبیر هیات ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز گفت: یکی از روش‌های موثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه، توسعه ورزش همگانی به خصوص در مناطق محروم شهر است.

محمدرضا جعفری با اشاره به کارایی ورزش همگانی گفت: با توسعه ورزش همگانی می‌توانیم گام موثری در جهت ایجاد نشاط، همدلی و توسعه سلامت جسمی و روحی درجامعه برداریم.

محمدرضا جعفری افزود: برگزاری پیاده‌روی‌های عمومی که با مشارکت و حمایت روسای هیات ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز اجرا می‌شود گام موثری در تحقق اهداف اجتماعی است.

 

وی معتقد است: یکی از روش‌های موثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه، توسعه ورزش همگانی به خصوص در مناطق محروم شهر است.

جعفری با تاکید بر کم‌هزینه بودن ورزش‌های همگانی عنوان کرد: راه‌اندازی پیاده‌روی‌های خانوادگی ضمن ایجاد فرصت همدلی میان شهروندان در فضای سالم و فرصت در کنار هم بودن اعضای خانواده در زندگی مدرن امروزی، هزینه چندانی نیز در برندارد.

وی با ذکر برگزاری یک پیاده‌روی خانوادگی که اخیرا توسط شهرداری منطقه 5 شیراز برگزار شد، عنوان کرد: همکاری شهرداری و شهردار این منطقه از توسعه ورزش‌های همگانی در شرایطی که بی‌تحرکی و مشکلات و بیماری‌های ناشی از زندگی شهری، سلامتی بسیاری از شهروندان را تهدید می‌کند، قابل تقدیر و تشکر است.

جعفری با اشاره به لزوم فرهنگ‌سازی برای ایجاد تحرک و پویایی در جامعه گفت:  درسال‌های اخیر شاهد فرهنگ‌سازی خوبی برای ترویج اهمیت و ضرورت ورزش در جامعه به انجام رسیده است.

وی باور دارد: رسانه‌ها نیز در ترویج این فرهنگ سهم موثری داشته‌اند و با انتشار خبر برگزاری این مراسم از قبل سهم بسزایی در دعوت شهروندان در این مراسم ایفا کرده‌اند که توسعه و پیشرفت ورزش در شهرستان شیراز و استان را در پی داشته است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده

شیراز میزبان نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور تلاش رسانه ملی برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب شایسته تحسین است کارگاه آینده پژوهی و مدیریت راهبردی فضای مجازی و نقش روابط عمومی برگزار شد عملکرد در هکتار مهم ترین موضوع در کشاورزی است تأثیر مستقیم صادرات غیر نفتی بر اشتغال و درآمد شهرداری شیراز عضو هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شد آغاز به کار نمایشگاه عکس سفر و نظر آثار سیداحمدرضا دستغیب در شیراز نقش اساسی صنایع مهم فولاد، آلومینیوم و سیمان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در استراتژی توسعه صنعتی کشور شهرداری شیراز آمادگی دارد که ناشرین شیرازی و فارسی را تقویت کند خودی هایی که گل به خودی زدند طرح سنجش پارازیت ها در شیراز آغاز شد خبر منتشر شده مبنی بر کشف سفره آب زیرزمینی در سیستان صحت علمی ندارد کتاب مهمترین پایه و اساس رشد هر جامعه است تعالی فرهنگ عمومی در سایه مطالعه امکان پذیر است مشهد مشکلات فراوانی در حوزه فضا و کمبود تخت بیمارستانی دارد
آرشیو