visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - تمامی شعب «بانک شهر» شیراز در آخرین جمعه سال فعال است
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تمامی شعب «بانک شهر» شیراز در آخرین جمعه سال فعال است

هادی امین‌زاده، سرپرست منطقه ۴ بانک شهر فارس
    -     کد خبر: 2036
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷|۰۸:۳۵
سرپرست منطقه ۴ بانک شهر گفت: تمامی شعب و باجه‌های بانک شهر در شیراز در روز جمعه ۲۷ اسفندماه فعال است.

به گزارش پیام خبر، هادی امین‌زاده، سرپرست منطقه 4 بانک شهر فارس در جمع خبرنگاران از فعالیت تمامی شعب بانک شهر در آخرین جمعه امسال به منظور ارائه خدمات به شهروندان شیرازی خبرداد و اظهار کرد: 11 شعبه بانک شهر در شیراز فعالیت دارد.

 

وی با بیان اینکه این اقدام به منظور تکریم ارباب رجوع و تامین نیازهای مالی شهروندان صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: بانک شهر در تلاش است در امکان ارائه خدمات به مردم و انجام خدمات بانکی را در همه حال فراهم کند.

 

سرپرست منطقه 4 بانک شهر تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرداری شیراز نیز به گفته علیرضا پاک‌فطرت، شهردار شیراز، در روز جمعه 27 اسفندماه برای ارائه خدمت به مردم در تمامی مناطق فعال است تمامی باجه‌های شهرداری در مناطق نیز به منظور رفاه مردم و با هدف ارائه خدمت به تمامی مشتریان در این روز فعالیت دارد و کارکنان بانک شهر در راستای تسهیل در امور مردم در کنار آنها حضور خواهند داشت.

 

امین‌زاده از افزایش سقف مبلغ برداشت وجه نقد از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک شهر در ایام پایانی سال خبر داد و بیان کرد: با توجه به نامه بانک مرکزی درخصوص ارائه خدمات بی وقفه به آحاد مردم جامعه در ایام پایانی سال، سقف مبلغ برداشت وجه نقد از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها از جمله بانک شهر در این روزها افزایش یافته است.

 

وی عنوان کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بانک شهر در ایام پایانی سال جاری و نوروز 1396 و همچنین افزایش میزان رضایتمندی شهروندان، سقف مبلغ روزانه برداشت وجه نقد از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک (به صورت درون بانکی) از مبلغ دو میلیون ریال به مبلغ 5 میلیون ریال تا 15 فروردین 1396 افزایش یافته است.

 

 

کلید واژه ها:

بانک شهر

پیام خبر

شیراز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال