visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - نوزدهمین جشنواره قصه گویی کانون استان فارس، آبان ماه برگزار می شود
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نوزدهمین جشنواره قصه گویی کانون استان فارس، آبان ماه برگزار می شود

کانون پرورش فکری و نوجوانان
    -     کد خبر: 214
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۲۶|۱۴:۳۹
دبیر جشنواره استانی قصه گویی با اشاره به اینکه نوزدهمین جشنواره قصه گویی کانون استان فارس، آبان ماه برگزار می شود، گفت: قصه گویان استان فارس از ۳ تا ۵ آبان ماه در شیراز به رقابت می پردازند.

به گزارش پیام خبر، زهرا افتخاری، دبیر جشنواره استانی قصه گویی با اشاره به اینکه نوزدهمین جشنواره قصه گویی کانون استان فارس، آبان ماه برگزار می شود، گفت: قصه گویان استان فارس از ۳ تا ۵ آبان ماه در شیراز به رقابت می پردازند.

 

وی افزود: نوزدهمین جشنواره استانی قصه گویی با حضور قصه گویان منتخب بخش های مربیان، نوجوانان، آزاد و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها از 3 تا 5 آبان ماه در مجتمع فرهنگی هنری این اداره کل در شیراز برگزار می شود.


مدیر کل کانون فارس گفت: پیش از این فراخوان و شرایط شرکت در جشنواره به مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر استان فارس ارسال شده که به همت همکاران ، استقبال خوبی از جشنواره به عمل آمده است.

 

دبیر نوزدهمین جشنواره استانی قصه گویی همچنین با اشاره به تعداد افراد شرکت کننده در این جشنواره گفت: 84 نفر از مربیان، 70 نوجوان، 32 قصه گوی آزاد و 17 نفر از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها داوطلب شرکت در جشنواره استانی قصه گویی استان فارس شده اند که در این راستا از صبح دیروز 25 مهرماه مرحله اول داوری در ۲ بخش نوجوانان و بخش مربیان، آزاد و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها با حضور 6 داور آغاز شده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده