visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد» منتشر شد
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
در شیراز؛

کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد» منتشر شد

کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد»
    -     کد خبر: 2363
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۷|۱۰:۵۷
کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد» نوشته معصومه دهقانی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری "پیام خبر"، این کتاب به بررسی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد با استفاده از رویکرد روانشناسی سیاسی می پردازد.

نویسنده کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد» عنوان کرد: این رویکرد تلاش دارد رفتار سیاسی رهبران،انگیزه و عملکردها را مورد بررسی قرار دهد. از این رو پژوهش یادشده بر طبق مکتب رفتارگرایی از آغاز تا آخرین فعالیت محمود احمدی نژاد را مد نظر قرار داده است.

دهقانی گفت: طبق یافته های بدست آمده از فعالیت های وی مشخص شد که رفتار و عملکرد سیاسی او تاکنون نسبتاَ ثابت بوده، كه شاخصه های پست مدرن در این سیاستمدار نمود بارز داشته است و می توان گفت تغییرات در رفتار وی زیاد اتفاق افتاده است بطوریکه از یک شخصیت انقلابی و طرفدار جناح راست به شخصیتی متفاوت تبدیل می شود و به تبلیغ مكتب ایرانی همت گماشت.

نویسنده کتاب یادشده در ادامه افزود: احمدی نژاد روحیه پست مدرنش را در تمامی دوران سكانداریش در پست ریاست جمهوری حفظ می كند. بدین منظور دوران فعالیت او به ٣ مقطع از آغاز تا دوران شهرداری، از دوران شهرداری تا دوران اول ریاست جمهوری و دور دوم ریاست جمهوری تقسیم شد.

ناشر مولف کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد» بدون تردید محمود احمدی نژاد یکی از شخصیت‌های سیاسی ایران بوده كه عملكردهای وی به طور مستقیم و غیر مستقیم بر سیاست ایران تاثیر گذار بوده است لذا چه به گفته مخافان وی و یا به گفته موافقانش كه از او بعنوان معجزه هزار سوم یاد می كنند و با توجه به اهمیت پدیده ای به نام احمدی نژاد در زندگی گذشته، حال، آینده ایران جای آن داشت كه در مورد شخصیت سیاسی وی تحقیقات عمیقی انجام گیرد.

معصومه دهقانی نویسنده کتاب «واكاوی شخصیت سیاسی محمود احمدی نژاد» متولد ١٣٦٥ از لارستان فوق لیسانس علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
سایر تصاویر