visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - جشنواره قرآن و عترت فسا برگزیدگان خود را شناخت
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

جشنواره قرآن و عترت فسا برگزیدگان خود را شناخت

جشنواره قرآن و عترت فسا
    -     کد خبر: 2509
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۸|۱۳:۱۹
هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت در شهرستان فسا برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش پایگاه خبری "پیام خبر"، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این مطلب گفت: هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت در شهرستان فسا برگزار شد که هدف از برگزاری این جشنواره ترویج فعالیت های علوم قرآنی و شناسایی استعدادهای جوانان و نوجوانان در حوزه معارف دینی و قرآنی می باشد که این اداره با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد و مؤسسات علوم قرآنی توانسته اند گام های مؤثری در رشد و اعتلای آن بردارند.

 محمدکاظم رحمانی افزود: این جشنواره در رشته قرائت، ترتیل، اذان، مداحی و دعا خوانی با رقابت بیش از 80 نفر از علاقمندان به میزبانی کانون فرهنگی فرهنگی هنری حضرت ابوالفضل (ع) واقع در بلوار شهدای خیرآباد شهر فسا برگزار شد که پس از داوری در رشته قرائت زیر 18 سال محمدعلی عباسفرد، امیر حسین بردبار و مسعود عسکری به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته بالای 18 سال مهدی اسفندی ، ایمان بهنیا وعلیرضا بیزوال حائز رتبه شدند.

وی ادامه داد: در رشته ترتیل محمدحسین حسین زاده، فرشید محسن نژاد، محمدحسن رضایی و در رده سنی زیر 18 سال مجتبی رحمدار، علی عطاء الهی و علی دوزنده در رده بالای 18 سال مقام های برتر را ازآن خود کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد فسا عنوان کرد: در رشته اذان زیر 18 سال علیرضا ابراهیم نژاد ، محمدمهدی مشتاق و علی جعفری و در رده بالای 18 سال امین سرافراز ، محمدرضا صفی خانی مقام های برتر را از آن خود کردند.

وی افزود: دررشته مداحی زیر 18 سال ابوالفضل غیاثی، علیرضا ربیعه و علی غلامپور و در بالای 18 سال مصطفی اکبریان، علیرضا بیزوال و محمدرضا صفی خانی نفرات برتر شناخته شدند.

در رشته دعا خوانی هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت فسا محمدحسین حسین زاده، رضا کوکبی و محمد علی نیا در رده سنی زیر 18 سال و امیرحمزه جوکار، امین سرافراز ومجتبی رحمدار در رده سنی بالای 18 سال  از منتخبین این دوره از جشنواره قرآن و عترت بودند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
سایر تصاویر