visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - سفرخادمین حرم مطهر حضرت معصومه (س) به استان فارس
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
مسئول ستاد «سفیران کریمه» فارس خبر داد:‏

سفرخادمین حرم مطهر حضرت معصومه (س) به استان فارس

حرم حضرت معصومه
    -     کد خبر: 2666
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲|۲۱:۲۸
پیام خبر: مسئول ستاد «سفیران کریمه» در استان فارس از سفر خادمین حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) با عنوان «سفیران ‏کریمه» به شیراز، خبر داد و گفت: این خادمین روزهای پنجم تا هفتم مرداد ماه، مهمان مردم فارس ‏و شیراز هستند.‏

به گزارش خبرنگار پیام خبر، حجت الاسلام وحید شاهوندی، مسئول ستاد «سفیران کریمه» در استان فارس امروز (2مرداد) در جمع خبرنگاران از سفر خادمین حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) با عنوان «سفیران کریمه» به شیراز، خبر داد و گفت: این خادمین روزهای پنجم تا هفتم مرداد ماه، مهمان مردم فارس و شیراز هستند.

 

وی افزود: این افراد که متشکل از چهار نفر خادم، یک نفر مداح و یک نفر مبلغ دینی هستند، به همراه خود پرچم متبرکه آستانه مقدسه حضرت معصومه (سلام الله علیها) را می آورند و عیادت از بیماران بیمارستان های نمازی و شهید فقیهی، دیدار با زندانیان زندان مرکزی شیراز، سرکشی به خانواده های اهدای عضو و سرکشی به ایتام و کودکان بی سرپرست از جمله برنامه های این گروه است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر فارس با اعلام این مطلب که این کاروان در مجموع 14 برنامه خواهد داشت، افزود: سرکشی به خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان را در دستور کاراین گروه قرار دارد.

 

وی همچنین اضافه کرد: سرکشی به چهار خانواده شهید مدافع حرم با عنوان «به رسم ادب»،  و غبارروبی قبور شهدا با عنوان «در سایه سار کریمه» از دیگر برنامه های کاروان«سفیران کریمه» است، همچنین این افراد در مراسم بزرگداشت حضرت احمد بن موسی (علیهما السلام) و افتتاحیه صحن حضرت زهرا (سلام الله علیها)، شرکت خواهند کرد.

 

شاهوندی از آمادگی برای اعزام کاروان 40 نفره زیارت اولی ها به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) خبر داد و یادآور شد: اولین بار کاروان کریمه در مدارس و مناطق عشایری حضور پیدا کردند.

 

وی افزود: انتظار می رود در سال آینده، ستادی با حضور همه دستگاه های فرهنگی تشکیل شود تا حضور سفیران کریمه در این دهه به صورت کامل پر شود.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده