visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - ۹۰ نفر از حافظان موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع) شهرستان خرامه به مشهد مقدس اعزام می شوند
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

۹۰ نفر از حافظان موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع) شهرستان خرامه به مشهد مقدس اعزام می شوند

امام رضا (ع)
    -     کد خبر: 279
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۴|۱۳:۵۱
سرویس :استان ها >> فارس
مدیر شعبه مکتب القرآن ثارالله (ع) شهرستان خرامه از اعزام ۹۰ نفر از حافظان قرآن کریم این شعبه قرآنی به سفر زیارتی مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، زینب زارعی، مدیر شعبه قرآنی ثارالله (ع) شهرستان خرامه گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام اربعین حسینی تعداد 90 نفر از خواهران حافظ این مجوعه قرآنی به زیارت هشتمین امام شیعیان (ع) مشرف می شوند.

 

وی افزود: برنامه‌های متنوع قرآنی و فرهنگی در طول سفر جهت معنوی‌تر شدن اين سفر زيارتی برنامه‌ريزی شده كه از جمله آن می‌توان به دعوت از سخنرانان و مداحان استانی و كشوری و همچنين برگزاری مراسم محفل انس با قرآن اشاره کرد. 

 

زارعی تصريح كرد: هدف از برگزاری چنين سفرهای زيارتی اجر نهادن به مقام حافظان و قاريان كلام وحی است كه با کمک خیرین و مسئو لین مؤسسه موقوفه مكتب‌القرآن ثارالله (ع) برگزار می شود.

 

وی يادآور شد: مؤسسه موقوفه مكتب‌القرآن ثارالله (ع) از خيران نيك‌انديش دعوت می‌كند در برگزاری مراسم‌ها، فعاليت‌های قرآنی و اعزام حافظان، قاريان و مربيان قرآن كريم مشاركت كرده و در اين مراسم‌های معنوی و الهی خود را سهيم كنند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال