visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - نمایش «فصل شیدایی» از قربان تا غدیر روی صحنه می رود
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایش «فصل شیدایی» از قربان تا غدیر روی صحنه می رود

فصل شیدایی
    -     کد خبر: 2844
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۵|۱۰:۳۶
پیام خبر: معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس گفت: از اجرای نمایش فصل شیدایی خبر داد که قرار است از ۱۰ شهریور به مدت ۱۰ شب هر شب بعد از اذان مغرب با هنرمندی اعضای موسسه اوج اجرا شود.

سرهنگ سعید کوشکی، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر، روز گذشته (4شهریور) بر لزوم برگزاری رخدادهای فرهنگی فاخر در شیراز تاکید کرد و ضمن با اشاره به استقبال مردم از  بزرگترین اجلاس سران شهيد در سال90  و سایر برنامه های فاخر فرهنگی از جمله راه پیمایی عظیم اربعین حسيني در استان فارس، حمایت از اجرای اینگونه برنامه ها را ضروری دانست و آن را برای مقابله با تهاجم فرهنگی ابزاری مناسب ارزیابی کرد.

 

این مقام مسئول، از اجرای نمایش فصل شیدایی خبر داد که قرار است از 10 شهریور به مدت 10 شب هر شب بعد از اذان مغرب با هنرمندی اعضای موسسه اوج اجرا شود، گفت: این نمایش ها از زمان هبوط حضرت آدم (ع) تا عصر حاضر را نشان می دهد و مضمون این نمایش ها بر اساس مفاهیم و آیات قرآنی است.

 

وی با اشاره به اینکه 2 پرده اختصاصی شیراز زمان ورود حضرت شاهچراغ (ع) به شیراز و نقش یگان های سپاه در دفاع مقدس در این نمایش گنجانده شده است، ویژگی متمایز این برنامه مردمی را ترکیبی بودن آن دانست و اظهار امیدواری کرد با توجه به برنامه های جنبی و برپایی حدود 50 غرفه در این فضا که شامل غرفه های فرهنگی - هنری، اقتصاد مقاومتی و لوازم تحریر اسلامی هست، این رویداد عظیم فرهنگی با استقبال گسترده مردم روبرو شود.

 

وی ضمن تقدیر از شهردار شیراز و شورای شهر سابق، سازمان های مختلف از جمله مجموعه برق استان و پایگاه های مقاومت مساجد، افزود: حضور در نمایش فصل شیدایی رایگان بوده است و شرکت کنندگان مهمان حضرت شاهچراغ (ع) هستند.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال