visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - تیم فوتسال الف مرکز استان به مقام قهرمانی مسابقات ادارات صنعت،معدن و تجارت فارس رسید
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
معاونت توسعه مدیریت منابع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس:

تیم فوتسال الف مرکز استان به مقام قهرمانی مسابقات ادارات صنعت،معدن و تجارت فارس رسید

تیم فوتسال الف مرکز استان به مقام قهرمانی مسابقات ادارات صنعت،معدن و تجارت فارس
    -     کد خبر: 5151
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۴/۳۱|۱۱:۳۶
پیام خبر: معاونت توسعه مدیریت منابع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت: مسابقات فوتسال با هدف ایجاد انسجام ، تبادل همکاری ،بالا بردن روحیه نشاط و تعامل سازنده در بین کارکنان برگزار گردید.

به گزارش پیام خبر، معاونت توسعه مدیریت منابع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارسگفت: دراواخر تیرماه سالجاری(1397) با حمایت مدیریت  سازمان و با زحمات کمیته ورزش سازمان،مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد احمدرضا عبدشریفی در بین کارکنان ادارات صنعت، معدن و تجارت در جنوب، شمال، شرق و دو تیم از مرکز استان  برگزار گردید که هدف اصلی از برگزاری این مسابقات ایجاد انسجام و بالا بردن روحیه نشاط و شادی در بین کلیه کارکنان و اعزام تیم منتخب به مسابقات کشوری در سطح وزارت بود.

 

روح ا... ملک پور افزود: با توجه به استقبال زیاد تیم های شرکت کننده ، تصمیم گرفتیم که این مسابقات بصورت هر ساله برگزار گردد تا علاوه بر رفع خستگی کاری پرسنل، رابطه دوستی و صمیمیت در بین همکاران مضاعف شود.

 

ملک پور با تاکید بر اینکه  برگزاری مسابقه ورزشی درون سازمانی موجب همگرایی و همبستگی همکاران خواهد شد اضافه کرد: این مسابقات در قالب 5تیم 8 نفره و در دو گروه الف و ب در سالن مجموعه ورزشی شرکت غله به مدت 3 روز برگزار و تیمهای حاضر به رقابت پرداختند که درنهایت تیم الف سازمان صنعت، معدن و تجارت مرکز استان به مقام قهرمانی رسید که ضمن دریافت جام، هدایای خود را دریافت نمودند.

 

ملک پور در پایان از رییس  سازمان  که همیشه حامی ورزش کارکنان بوده و هست  تشکر و قدردانی نمود و ادامه داد: هر زمان که پیشنهادی برای بالا بردن روحیه ورزشی در بین کارکنان به  مدیریت ارائه کردیم با آغوش باز پذیرفته و در جهت به انجام رساندن آن حمایت های خود را ارزانی داشته است.

 

معاونت توسعه مدیریت منابع سازمان صنعت ، معدن و  تجارت استان فارس با اشاره به ضرورت زندگی سالم و با نشاط برای تمامی همکاران گفت: به جد اعتقاد دارم که در زمینه ورزش کارکنان از هیچ کوششی نباید فروگذاری کرد.

 

 ملک پور در پایان اظهار داشت: نیروی انسانی را به عنوان یکی از ارکان اساسی سازمان نام برد و ارتقای سطح روحیه و شادابی این نیروها را بر عهده امور ورزشی،فرهنگی و رفاهی  سازمان دانست. لذا ورزش و ورزشکاری در حقیقت تقویت روحیه جوانمردی است چرا که روحیه جوانمردی، ورزش را فعالیتی مفرح و شادی بخش میکند.

 

گفتنی است : هادی قربانی از تیم الف مرکز استان سازمان صنعت ، معدن و  تجارت استان فارس با  تعداد 15 گل  در این دوره از مسابقات بعنوان آقای  گل معرفی شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال