visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - مهندس اسکندرپور به تماشای دوباره فیلم رقابت برادران گرایی نشست
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
در دیدار شهردار با مدال آوران شیرازی:

مهندس اسکندرپور به تماشای دوباره فیلم رقابت برادران گرایی نشست

اسکندرپور، شهردار شیراز
    -     کد خبر: 8276
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۶/۵|۰۷:۵۰
سرویس :ورزشی >> کشتی
پیام خبر: شهردار شیراز با حضور در منزل محمدعلی و محمدرضا گرایی افتخارآفرینی این دو برادر شیرازی را در مسابقات کشتی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تبریک گفت.

شهردار شیراز با حضور در منزل محمدعلی و محمدرضا گرایی افتخارآفرینی این دو برادر شیرازی را در مسابقات کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا تبریک گفت.


به گزارش پیام خبر، مهندس اسکندرپور با اشاره به تلاش های شبانه روزی این دو قهرمان ملی گفت: امیدوارم کسب مدال های رنگین در بازی های آسیایی مقدمه ای برای دستیابی موفقیت های بزرگتر و درخشیدن در مسابقات جهانی باشد.


وی ضمن دیدن دوباره فیلم کشتی برادران گرایی، اظهار کرد: باید به این جوانان افتخار آفرین که نام ایران و شهر شیراز را در مجامع بین المللی مطرح می کنند، خداقوتی جانانه گفت.


همچنین شهردار شیراز خطاب به والدین محمدعلی و محمدرضا گرایی این موفقیت را به آنها و شهروندان شیرازی تبریک گفت.


محمدعلی گرایی و محمدرضا گرایی در مسابقات کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا موفق به کسب مدال طلا و برنز شدند.


شهردار شیراز همچنین پیش تر در پیامی پیروزی غرورآفرین دو کشتی گیر شهرمان را در رقابت های آسیایی 2018 تبریک گفته بود:


 ورزش ملی ما، کشتی، در تاریخ این سرزمین ریشه دوانده و درس آموز  «جوانمردی» بوده است. دفتر تلاش و پیروزی برای پهلوان و قهرمان ایرانی، با افتادگی و جوانمردی ورق می خورد.


دفتر پهلوانی در کهن دیارمان، شیراز، پر است از نام قهرمانان و پهلوانان و نام آن هایی در این دفتر ماندگارتر شده که این  «دوبنده ها» همزمان بر تن آن ها بوده است.


به نمایندگی از مردم خوب شیراز جنت طراز، پیروزی شما را در رقابت های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تبریک می گویم. امیدوارم این پیروزی، چشم اندازی برای فتح قله های بیشتر و افتخارآفرینی های دوباره برای شما باشد.
شیراز ما به داشتن چنین فرزندانی بر خود می بالد.
 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال