visitor activity trackervisitor activity monitor پیام خبر - شکست سکوت زندانی ۳۳۵۷
پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

شکست سکوت زندانی ۳۳۵۷

شمسی بهرامی
    -     کد خبر: 83
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۶|۲۲:۱۷
سرویس :استان ها >> فارس
شمسی (مریم) بهرامی آزاده و جانباز زن ایرانی که به همراه ۳ زن دیگر به مدت ۴ سال در عراق اسیر بوده و این روزها سلامت جسمی مناسبی ندارد، بعد از یک سال که به دلیل دلگیری از مسئولان استان فارس به اصفهان مهاجرت کرده بود، به شیراز آمد.

به گزارش پیام خبر از شیراز، شمسی بهرامی یکی از 4 زن اسیر در سال‌های دفاع مقدس که یک سال قبل به دلیل ناراحتی از مسئولان استان فارس این استان را ترک کرده بود به دعوت مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به شیراز سفر کرد.

 

این آزاده زن ایرانی در جمع کارکنان زن اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس، اظهار داشت: وقتی یک دختر شب بدون اطلاع به خانه برنمی‌گردد، خانواده‌اش از نگرانی همه جا را زیر و رو می‌کنند، به مدت یک سال و 9 ماه هیچکس از ما اطلاع نداشت و امروز با ما بد برخورد می شود.

 

وی افزود: ما 4 سال را در دست دشمن گذراندیم و دشمن به ما تعرضی نکرد، دشمن از استقامت ما بهت‌زده شده بود، اما هیچکس مسئولی در این سال‌ها در سالگرد ورود آزاده‌ها از ما یاد نمی‌کند.

 

بهرامی با اشاره به دلیل مهاجرتش از استان فارس تصریح کرد: من به دنبال حق‌گیری نبوده و نیستم، جنگ زده بودم، آزاده و جانباز بودم، هیچکس از من حمایت نکرد و حتی در حقم بی‌انصافی کردند.

 

اسیر 3357 با بیان اینکه حقوق‌بگیر آموزش و پرورش است، عنوان کرد: در این سال‌ها یک ریال هم از بنیادشهید نگرفتم، مسئولان اگر به این به مسئولیت رسیدند مدیون شهدا و اسرایی مانند ما  هستند اما این موضوع را فراموش کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: معصومه آباد در کتاب «من زنده‌ام» بخشی از خاطرات اسارت ما را عنوان کرده اما این تمام ماجرا نیست، و از اعتصاب غذای ما در عراق به تنهایی می شود یک کتاب نوشت.

 

بهرامی که در زمان اسارت کمتر از 20 سال داشته، بیان کرد: دشمن قدر ما را بیشتر می‌دانست و به ما لقب ژنرال داده بود، اما اینجا به واسطه زن بودنمان همه ما را از خاطرشان پاک کردند و از ما هیچ حمایتی نشد، من از مسئولان شیراز ناراحت هستم، آنها با من بد برخورد کردند.

 

پایان خبر/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

اخباربرگزیده