کد خبر: 10026
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
سردار بوعلی

سردار بوعلی گفت: مردم فارس و شیراز به فوتبال و تیم فجر شهید سپاسی علاقمند هستند و حضور فارس در لیگ برتر آرزوی جوانان و هواداران فوتبال در این استان است.

به گزارش پیام خبر، سردار یداله بوعلی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با بیان اینکه تاکنون با تمام توان از تیم فجر شهید سپاسی حمایت شده و سعی کرده ایم نیازمندی های این تیم را برطرف کنیم، بیان کرد: خوشبختانه هیچگونه حاشیه ای در این تیم نداریم و بازیکنان و کادر فنی همدل و یکصدا آماده حضور در آخرین و حساس ترین بازی این تیم در فصل جاری هستند و مردم فارس و شیراز به فوتبال و تیم فجر شهید سپاسی علاقمند هستند و حضور فارس در لیگ برتر آرزوی جوانان و هواداران فوتبال در این استان پهناور است.
فرمانده سپاه فجر افزود: هر چه از دستمان برآمده برای رفع نیازمندی های این تیم انجام داده ایم و امیدواریم در بازی آخر نیز به نتیجه و هدفمان که صعود به لیگ برتر است دست پیدا کنیم.

سردار بوعلی عنوان کرد: از استاندار فارس، مسئولان استان، مدیران صنایع و کارخانجات، هواداران و تمام افرادی که از تیم فجر شهید سپاسی حمایت کرده اند قدر دانی میکنیم چرا که این تیم افتخاری برای استان فارس محسوب می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل