فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: با توجه به وقع سیل و زلزله در شهرستان های استان با آماده باش کارکنان مخابرات منطقه فارس، ارتباطات پایدار برقرار است.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی مدیر منطقه گفت: با توجه به جاری شدن سیل و وقوع زلزله به بزرگی پنج و هفت دهم ریشتر در ۱۶ کیلومتری بخش خشت و ۲۳ کیلومتری بخش کنارتخته  و وارد شدن خسارت ها به تاسیسات مخابراتی شهرستان های درگیر سیل و زلزله در حال حاضر ارتباطات پایدار در سطح استان برقرار است.

مدیر مخابرات منطقه فارس با اشاره به اختلال های  پیش آمده در سطح استان اظهار داشت: ارتباط همراه اول در شهرهای خشت، کنارتخته و قیر پس از وقوع سیل و زلزله  برای ساعاتی دچار اختلال گردید که با اعزام کارشناسان مخابرات و ارزیابی شرایط موجود و  انجام اقدامات کارشناسی و رفع خرابی، ارتباط برقرار شد.

مهندس ایزدی با تاکید بر آمادگی تیم های کارشناسی رفع خرابی در سطح استان و مدیریت بحران در مخابرات منطقه فارس، بیان داشت: با توجه به سابقه وقوع سیل و زمین لرزه در سطح استان و غیر قابل پیش‌بینی بودن آن، حفظ آمادگی نیروها و پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی در دستور کار مخابرات قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل