کد خبر: 10051
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
گوشت گرم

قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) گفت: حدود ۶۰ راس گوسفند قربانی با هزینه بیش از ۱۵۰ میلیون تومان که خریداری شده که به دلیل اینکه گوشت گرم بوده و امکان ارسال به شهرستان ها نیست در شیراز و حومه توزیع خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین حدائق ظهر امروز در حاشیه آیین قربانی ۵۵ راس گوسفند به مناسبت عید قربان در بنیاد مهدویت اظهار کرد: آیین قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم میان نیازمندان هرساله به همت بانیان خیر صورت می گیرد.

وی در ادامه با تصریح اینکه قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم توسط مجموعه های تحت اشراف آیت الله علیرضا حدائق صورت می گیرد، اضافه کرد: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود متولی این کار خیر و نیک است.

قائم مقام بنیاد مهدویت فارس عنوان کرد: قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم با حمایت های خیرین نیک اندیش با نیت سلامتی امام زمان(عج) با عنوان «قربان قدمت مهدی(عج) جان» به منظور تعجیل در فرج ذبح و میان نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از شیوع کرونا توزیع می شود.

وی خاطرنشان کرد: ۵۵ راس گوسفند قربانی با هزینه بیش از ۱۵۰ میلیون تومان که خریداری شده که به دلیل اینکه گوشت گرم بوده و امکان ارسال به شهرستان ها نیست در شیراز و حومه توزیع خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل