کد خبر: 1340
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
نشست خبری مجتبی زوربخش رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با اشاره به راه اندازی اتوبوس ها و تاکسی های گردشگری در ایام نوروز گفت: ۹ پارکینگ موقت با ظرفیت ۹۲۹ خودرو در ایام نوروز در شیراز راه اندازی می شود و در مجموع ۲۱ هزار و ۳۰۰ پارکینگ خودرو در تعطیلات نوروز برای گردشگران فعال است.

به گزارش پیام خبر، مجتبی زوربخش در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات حوزه حمل و نقل در ایام تعطیلات نوروزی، گفت: ۶ دستگاه اتوبوس گردشگری مجهز به راهنمای گردشگری در ایام تعطیلات نوروز برای شیراز در نظر گرفته شده تا به صورت رایگان به شهروندان و مسافران نوروزی خدمات ارائه دهند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با اشاره به برگزاری تورهای گردشگری رایگان در ایام تعطیلات، افزود: شهروندان و مسافران می توانند با استفاده از این اتوبوس های گردشگری از اماکن شاخص شیراز نظیر حرم مطهر شاهچراغ (ع)، مجموعه زندیه، باغ ارم، دروازه قرآن، آرامگاه های حافظ و سعدی بازدید کنند.

وی بیان کرد: مدت زمان هر تور چهار ساعت است، همچنین با هدف خدمات رسانی به گردشگران نوروزی، تاکسی های ویژه گردشگری در شیراز راه اندازی شده و این وسایل نقلیه در ایام نوروز در مقابل اماکن مذهبی و گردشگری نام برده، مستقر خواهند شد.

زوربخش با اشاره به شستشو و رنگ آمیزی ۷۵۰ دستگاه اتوبوس شهری، عنوان کرد: ۹ پارکینگ موقت با ظرفیت ۹۲۹ خودرو در ایام نوروز در شیراز راه اندازی می شود و در مجموع ۲۱ هزار و ۳۰۰ پارکینگ خودرو در تعطیلات نوروز برای گردشگران و شهروندان شیرازی فعال است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: دوربین تردد شمار در پنج ورودی کلانشهر شیراز نصب شده و از این طریق، مدیریت لحظه ای ترافیک و هماهنگی با پلیس راهور، اورژانس و سایر نهادهای ذی ربط انجام خواهد شد.

وی تآکید کرد: شهروندان و مسافران نوروزی می توانند انتقادها و شکایت های خود را از نحوه خدمات رسانی در ایام نوروز از طریق تماس با شماره تلفن ۳۲۹۱۰ اطلاع دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل