کد خبر: 1342
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
نشست خبری حجت الاسلام سید عباس موسوی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: ۱۰ مسجد تاریخی در خدمت مسافران نوروزی خواهد بود و ۲۶ زائرسرا در جوار باقع متبرکه جهت پذیرایی مسافران آماده است.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام سید عباس موسوی، در نشست خبری برنامه های نوروزی اوقاف فارس، گفت: هشتمین طرح «آرامش بهاری» در ۵۰۰ بقعه متبرکه استان فارس از بیست و هشتم اسفند ۹۷ تا چهاردهم فروردین ۹۸ اجرا می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری برنامه تحویل سال در ۶۲ بفعه متبرکه خبر داد و افزود: در پنج قبعه متبرکه شامل حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین (ع) شیراز، حرم امامزاده آقام شهید (ع) فراشبند، امامزاده اسماعیل فسا (ع)، امامزاده سیدحسین (ع) کازرون و حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) شیراز، خیمه معرفت برگزار می شود.

وی بیان کرد: ۱۵۱ مبلغ در نقاط مختلف استان به اجرای طرح «آرامش بهاری» اعزام می شوند که از این تعداد ۱۱۰ روحانی بومی و ۴۱ روحانی غیربومی هستند، برای اجرای این برنامه پنج هزار نفر همکاری می کنند و یک صد مسجد بین راهی به مسافران نوروزی خدمات ارائه می شود.

موسوی با بیان اینکه در ۲۰۰ حسینه استان و ۴۰ حسینیه شیراز مسافران اسکان داده می شود، عنوان کرد: برای اسکان تعداد زیادی از زائران در بقاع امامزاده اسماعیل(ع) فسا، امامزاده شهید(ع) فراشبند و امامزاده سیدحسین(ع) کازرون تمهیداتی اندیشیده شده و علاوه بر زائرسراهای این سه بقعه، ۴۰۰ کمپ اقامتی نیز جهت اسکان ضروری مسافران آماده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: ۱۰ مسجد تاریخی در خدمت مسافران نوروزی است و ۲۶ زائرسرا در جوار باقع متبرکه جهت پذیرایی مسافران آماده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل