کد خبر: 1343
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب افتتاح ۱۵۷ پروژه صدا و سیمای مرکز فارس

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) گفت: در خدمت گذاری به جای رفع تکلیف به دنبال جلب رضایت اهل بیت (ع) باشید.

به گزارش پیام خبر، آیت الله سید علی اصغر دستغیب در آیین افتتاح سقاخانه و وضوخانه حضرت معصومه (س) در حرم حضرت شاهچراغ (ع) با اشاره به فضیلت های ماه رجب و سفارش ائمه اطهار (ع) به ازدیاد اذکار در این ماه، گفت: بالاترین کمال انسانی تقرب به خدا است که در دعای روزهای ماه رجب منبع تمام خیرها را خدا می نامیم.

تولیت حرم حضرت شاهچراغ (ع) با تأکید بر امید بر خالق، افزود: باید دید خدا از ما چه انتظاری دارد و او چقدر نسبت به ما امید دارد؟ باید به این نکات توجه و فکر کرد.

وی با تأکید بر مغتنم شمردن فرصت ها، بیان کرد: در طول پنج سال گذشته خاطرات زیادی در خلال مسئولیت ها به جا مانده است و سعی شد تا رضایت نائب بر حق امام زمان (عج) یعنی مقام معظم رهبری جلب شود.

آیت الله دستغیب خاظرنشان کرد: آبرویی که بخاطر مردم به دست آوردم را در به این آستان تقدیم کردم، عده ای برای حفظ آبرو تن به مسئولیت نمی دهند اما با آمدیم تا با صدق و اخلاص قدم برداریم و عده ای در نیمه راه عهد را شکستند و ما آن رفتارها و حرف ها را به خدا واگذار کردیم.

تولیت آستان مقدس حضرت احمد بن موسی (ع) با اشاره به ثابت قدمی برخی، گفت: حتی در شبهات به عهد نخستین رجوع کرده و مطالب را بیان کردند و پاسخ شنیدند، حجت به دست آورند تا نخواهند سراغ غیر بروند، نباید به سراغ چیزی که علم ندارید بروید و علم یعنی یقین بدون هیچ شبهه ای.

وی افزود: خداوند بر افرادی که بدون شائبه خدمت می کنند شکور است، به گونه ای خدمت کنید اگر حضرت احمد بن موسی (ع) زنده بود خدمت می کردید، پس به جای تکلیف، به دنبال جلب رضایت باشید آل الله باشید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل