کد خبر: 1375
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
بازدید اسکندرپور از سیلاب پل علی بن حمزه (ع)

شهردار شیراز گفت: سیلابی از بالادست رودخانه خشک در حال جاری شدن است که حدود ۵۰ هزار مترمکعب آب را به این رودخانه اضافه می کند.

به گزارش پیام خبر، حیدر اسکندرپور در حاشیه نظارت بر وضعیت رودخانه خشک در محل پل علی بن حمزه (ع)، ضمن تسلیت مجدد به بازماندگان و حادثه دیدگان واقعه تاسف بار سیل دروازه قرآن گفت: به علت بارندگی های شب گذشته در چندین نقطه شهر از جمله شهرک سعدی، برخی معابر سطح منطقه 4 و 2 و دروازه قرآن شاهد آب گرفتگی هستیم.

شهردار شیراز با بیان اینکه طبق اطلاعات دریافتی گفته می شود سیلابی از بالادست رودخانه خشک در حال جاری شدن است که حدود 50 هزار مترمکعب آب را به این رودخانه اضافه می کند، افزود: هم اکنون در همه پل های روی این رودخانه نیروهای شهرداری برای کنترل مشکلات احتمالی حضور دارند.

وی اظهار کرد: همچنین به منظور حفظ جان ساکنین روستاهای پایین دست رودخانه خشک به آنها اطلاع رسانی شده است و با در اختیار دادن اتوبوس اقدام به تخلیه این روستاها کرده ایم.

شهردار شیراز در خصوص وضعیت این کلانشهر یک روز پس از حادثه سیل دروازه قرآن گفت: مجموعه شهرداری با بسیج امکانات در کنار سایر دستگاه ها اقدام به خدمت رسانی در این حادثه کرد و توانست در فاصله زمانی کوتاهی بحران حاصل از سیل دروازه قرآن را مدیریت کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل