کد خبر: 1433
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
سردار گودرزی فرماندهی انتظامی استان فارس نشست خبری فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری فردی که اقدام به آتش زدن المان بزرگ طاووس در دروازه قرآن شیراز کرده بود، خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آتش زدن المان طاووس میدان ابتدای ورودی دروازه قرآن، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش سوزی در دروازه قرآن شیراز، بلافاصله مأموران گشت کلانتری «جام جم» در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: مأموران مشاهده کردند که مجسمه بزرگ طاووس که دارای اسکلت فلزی و پوشش چمن مصنوعی بوده، به دلایلی نامعلوم دچار آتش سوزی شده است که با هماهنگی های لازم حریق توسط عوامل آتش نشانی اطفاء شد.

وی عنوان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، فردی که اقدام به آتش زدن مجسمه بزرگ طاووس در دروازه قرآن شیراز کرده بود، شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در اطراف پارک کوهپایه دستگیر شد.

سردار گودرزی با بیان اینکه متهم همزمان با آتش زدن مجسمه طاووس اقدام به فیلمبرداری و انتشار آن در فضای مجازی کرده بود، گفت: پرونده مقدماتی تشکیل و تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص ادامه دارد، پلیس با هر گونه بی نظمی و ناهنجاری در جامعه برخورد می کند و اجازه نمی دهد که افراد مخل نظم و امنیت با اقدامات خود باعث سلب آسایش مردم شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل