کد خبر: 1445
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
روز دوم سیل شیراز

رئیس اداره هنری، اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: آثار عکاسان خبری که جلوه های ایثار در سیل شیراز را به تصویر کشاندند به نمایش گذاشته می شوند.

به گزارش پیام خبر، فاطمه بکتر در جمع خبرنگاران با اشاره به حماسه مردم شیراز در برخورد با سیل زدگان و ایجاد یک جلوه ایثار در سطح ملی و جهانی، گفت: بر آن شدیم تا همزمان با اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار، آثار عکاسان خبری در قالب نمایشگاه عکس «جلوه های ایثار در سیل شیراز» برگزار کنیم.

رئیس اداره هنری، اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس افزود: در این بین ۳۰ اثر منتخب از آثار عکاسان خبری «رضا قادری»، «محمدرضا دهداری»، «امین برنجکار»، «احمدرضا مداح»، «امیر صادقیان»، «احمدرضا بابلی»، «عرفان سامان فر»، «میلاد پناهی»، «شیوا عطاران»، «فاطمه مداح»، «الهه پورحسین» و «فرزانه چخماق ساز» همزمان با نمایشگاه ملی عکس ایثار از بیت و پنجم  لغایت سی ام  فروردین  در نگارخانه مرکز اسناد و کتابخانه ملی به نمایش گذاشته می شود.

وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار نیر از صاحبان آثار تجلیل می شود، مراسم اختتامیه جشنواره ملی «عکس ایثار» صبح روز  بیست و پنجم فروردین در سینما فرهنگ مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس واقع در خیابان حافظ برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل