باران

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب طی اواخر روز سه شنبه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه در نیمه غربی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.

احد وظیفه، گفت: امروز در نواحی شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور و برخی مناطق کرمان و شرق هرمزگان بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: بیشترین بارندگی را طی امروز ( دوشنبه ۲۶ فروردین) در استان های خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی خواهیم داشت.

وی با اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور از اوایل وقت روز سه شنبه ۲۷ فروردین گفت: این سامانه بارشی از شمال شرق کشور خارج می شود و باعث بارش پراکنده و وزش باد در این مناطق خواهد شد.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی اواخر روز سه شنبه و روز چهارشنبه، خاطرنشان کرد: این سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور می شود و برای استان های واقع در آن منطقه بارش باران و ابرناکی و گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان اینکه روز چهارشنبه در نیمه غربی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت، تصریح کرد: طی سه روز آینده دمای هوا در سواحل دریای خزر ۴ تا ۶ درجه افزایش می یابد.

وی با اشاره به افزایش دمای ۸ تا ۱۰ درجه ای از بعدازظهر چهارشنبه در سواحل دریای خزر، گفت: در این روز غرب خلیج فارس به ویژه سواحل خوزستان مواج پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای پایتخت نیز گفت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد پیش بینی می شود.

وظیفه دمای هوای تهران طی سه روز آینده را در گرم ترین زمان ۲۲ درجه اعلام کرد و افزود: روز سه شنبه نیز برای آسمان تهران، صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد پیش بینی می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل