کد خبر: 1501
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
طبیعت - شالی کاری در فارس - کشاورزی

در جلسه ای در استان در اتاق بازرگانی فارس، مسائل و مشکلات گلخانه داران استان فارس بررسی شد.

به گزارش پیام خبر، در جلسه ای با حضور معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، معاون استاندار فارس، رئیس اتاق بازرگانی فارس و مدیر شعب بانک کشاورزی در استان در اتاق بازرگانی فارس، مسائل و مشکلات گلخانه داران استان فارس بررسی شد.

در این جلسه مشکلات پنج گلخانه بزرگ در استان فارس از جمله مسایل آب مطرح و احصا شد و مقرر شد مسایل این پنج طرح بزرگ گلخانه ای در استان با حضور دستگاه های مربوطه در ستاد گلخانه استان پیگیری شود.

همچنین حل مسائل بانکی این طرح ها نیز در دستور کار قرار گرفت که مقرر شد در کوتاه ترین زمان شرایط راه اندازی این گلخانه ها در استان فراهم و دنبال شود و در بخش دیگری از این جلسه پروژه سرمایه گذاری خارجی در زمینه گلخانه در استان نیز مطرح و بررسی شد.

سرمایه گذار این پروژه مهمترین مشکل خود را تهیه زیرساخت های لازم برای ایجاد گلخانه ای به متراژ 100 هکتار عنوان کرد و گفت: در صورت تامین این زیرساخت ها آماده سرمایه گذاری برای راه اندازی هر چه سریع تر این گلخانه در فارس هستیم.

در این جلسه مقرر شد، مسائل پیرامون این سرمایه گذاری نیز با اولویت توسط سازمان جهاد کشاورزی و اتاق بازرگانی فارس دنبال شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل