کد خبر: 1525
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
امیر سرتیپ دوم وجیه الله جمشیدی، ارشد نظامی ارتش در فارس

فرمانده ارشد ارتش در فارس گفت: ارتش در نزد مردم عزیز بوده و مردمی ترین سازمان است و اینها تعاریف مقام معظم رهبری از ارتش بوده که نشان از رضایتمندی ایشان است.

امیر سرتیپ دوم وجیه الله جمشیدی، امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس  با بیان اینکه امروز ارتش، ماموریت خود را تمام و کمال با موفقیت انجام داده است، گفت: ارتش در نزد مردم عزیز بوده و مردمی ترین سازمان است و اینها تعاریف مقام معظم رهبری از ارتش بوده که نشان از رضایتمندی ایشان است.

فرمانده ارشد ارتش در فارس با بیان اینکه ولایت فقیه در راس ارتش قرار دارد و ما سربازان در تلاش برای تحقق دستورات ایشان هستیم، اظهار کرد: با توجه به مباحث اقتصادی و مشکلات آن، در تحقق اقتصاد مقاومتی نیروهای مسلح به ویژه ارتش به بهترین شکل ممکن نقش ایفا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه ارتش در سیاست های کلی خود مولفه های برگرفته از منویات مقام معظم رهبری را مدنظر قرار می دهد، بیان کرد: در شروع سال شاهد بارندگی شدید بودیم و اشکالاتی پیش آمد که سبب نگرانی و چالش های مردم شد، در این شرایط ارتش پیش از دستور در محل ها حضور یافت تا در کنار مردم باشد.

امیر سرتیپ دوم جمشیدی با تاکید بر اینکه ارتش هر جا نیاز به شدت عمل بوده با شدت وارد شده و هر جا شفقت و مرحمت نیاز بوده اینگونه عمل کرده است، افزود: خانواده های ارتش نقش مهمی داشته اند تا ارتش با آرامش و ذهن خلاق برنامه ها را طراحی و اجرا کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل