کد خبر: 2050
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
حرم مطهر رضوی در روز عید فطر

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس با اشاره به اینکه برگزاری بیش ۶۵۰ برنامه در ایام دهه کرامت توسط نمایندگی آستان قدس در فارس، گفت: این برنامه ها در ۱۳۸ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است.

به گزارش پیام خبر، جابر مهدیار، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در ایام دهه کرامت ۶۵۰ رویداد فرهنگی و اجتماعی با همکاری آستان قدس رضوی در فارس برگزار می شود، گفت: این برنامه ها در ۱۳۸ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس با اشاره به اینکه برنامه های این دهه، الگو از بیانیه «گام دوم» گرفته است، اظهارداشت: امسال سعی می شود که برنامه ها با کیفیت و کمیت بیشتری اجرا شود.

وی با یادآوری این مطلب که برنامه های کارآفرینی، خدمات پزشکی و خدمات فرهنگی در این ایام با شعار «مهربانی به رسم اهل بیت (ع) » و «خدمت کریمانه» اجرایی می شود، اضافه کرد: خادمین حرم مطهر امام رضا (ع) با پرچم متبرک آستان به شهرستان های استان سرکشی خواهند کرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: برنامه «رواق رضوی» توسط نمایندگی های آستان قدس در سطح استان برگزار خواهد شد که ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر در این برنامه شرکت می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل