بازی تیم های پرسپولیس - ذوب آهن

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز قرعه کشی شد و تیم ذوب آهن در صورت صعود به این مرحله، با برنده دیدار الاهلی و الهلال عربستان روبرو می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هرچند هنوز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره برگزار نشده است، اما امروز مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات قرعه کشی شد تا تیم ها حریفان احتمالی خود را بشناسند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، تیم ذوب آهن تنها نماینده ایران در مرحله یک هشتم، در صورت صعود از این مرحله به مصاف برنده دیدار الاهلی و الهلال عربستان خواهد رفت. ذوب آهن در مرحله یک هشتم باید با النصر عربستان بازی کند و با حذف این تیم راهی مرحله یک چهارم می شود.

اگر ذوب آهن از ایران و الاهلی از عربستان راهی مرحله بعد شوند، تقابل علیرضا منصوریان با برانکو ایوانکوویچ در آسیا هم جالب توجه خواهد بود.

نتایج قرعه کشی در منطقه غرب آسیا به این ترتیب است:

* برنده دیدار النصر عربستان - الوحده امارات با برنده دیدار السد و الدحیل قطر
* برنده بازی الاتحاد عربستان و ذوب آهن ایران با برنده بازی الاهلی و الهلال عربستان

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق برگزار شده است و به این ترتیب تیم های راه یافته به این مرحله حریفان خود را به این ترتیب شناختند:

* شانگهای چین - اوراواردز ژاپن
* گوانگژو چین - کاشیما آنتلرز ژاپن

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.