کد خبر: 2179
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
یاسر جمالی، معاون صدای صدا و سیمای مرکز فارس

رادیو فارس در تابستان ۹۸ برای اوقات فراغت مخاطبان خود برنامه های متنوع و متعددی را تدارک دیده و پخش می کند.

یاسر جمالی، امروز در جمع خبرنگاران برنامه های شاد و متنوع ایام تابستان رادیو فارس را تشریح کرد و گفت: تقویت برنامه نیمروز فارس در جدول پخش برنامه ها و پخش آن به شکل زنده از ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه تا ۱۲ روزهای شنبه تا چهارشنبه که در این برنامه علاوه بر ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبان در ایام تابستان فعالیت های فرهنگسراها، اماکن آموزشی و تفریحی معرفی می شود.

معاون صدای صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه تولید برنامه کوتاه «یک روز یک نکته» و آموزش مهارت های مربوط به مباحث آموزشی مراکز فنی و حرفه ای اضافه کرد: تولید برنامه «بیست، بیست» ویژه گروه نوجوان با تکیه بر موضوعات مربوط به نوجوانان در اوقات فراغت تابستان که این برنامه روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه تا ۱۶ و ۳۵ دقیقه به صورت ضبطی پخش می شود از برنامه های دیگر رادیو فارس بیان کرد.

وی افزود: «کوله پشتی» عنوان برنامه ای است که روزهای پنجشنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت هفت و ۱۵ دقیقه تا هشت صبح با هدف معرفی ظرفیت های طبیعت گردی استان و آموزش های لازم در آن خصوص پخش می شود، طبیعت گردی با رعایت مسائل زیست محیطی هدفی است که برنامه برای پر کردن اوقات فراغت مخاطبان و ایجاد فضایی سالم دنبال می کند.

جمالی تاکید کرد: «فارس بوم» نام برنامه ای دیگر است که جمعه هر هفته به صورت ضبطی از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه تا هشت صبح با هدف آموزش و رعایت مسائل زیست محیطی و استفاده مخاطب از اقلیم بی نظیر استان در ایام فراغت تهیه و پخش می شود.

معاون صدای فارس ادامه داد: در برنامه «برگ سبز» روزانه یک کتاب برای مخاطبان معرفی می شود و با ترغیب به مطالعه تلاش می شود مخاطبان بخشی از اوقات فراغت خود را به مطالعه اختصاص دهند و برنامه «گذر چهار فصل» برنامه ترکیبی نمایشی است که با رویکردی تفریحی، سرگرمی و آموزشی در تلاش برای جلب رضایت مخاطب و پرکردن اوقات فراغت او در ساعت های ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ پنجشنبه هر هفته است.

وی با اشاره به اینکه برنامه   «نارنجستان» برنامه ترکیبی نمایشی دیگری است که با رویکردی تفریحی و سرگرمی در تلاش برای جلب رضایت مخاطب و پرکردن اوقات فراغت در ساعت های ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ جمعه هر هفته است، افزود: «سایبان مهر» عنوان ویژه برنامه گروه خانواده است که به شکل مستمر موضوع برنامه ریزی برای اوقات فراغت فرزندان و خانواده در آن مطرح می شود.

جمالی گفت: برنامه ریزی مناسب برای روزهای پنجشنبه و جمعه در تابستان ۹۸ با ایجاد برنامه تابستانه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه و پخش موسیقی و ترانه های بومی و اطلاع رسانی های لازم و ایجاد برنامه «خانه دوست» ویژه معرفی مسجدها و فعالیت های متعدد آنها در زمینه اوقات فراغت از برنامه های رادیو فارس در ایام تابستان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل