کد خبر: 2184
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
قشقایی

محمد غلامی مهاجم فصل گذشته سپیدرود رشت این فصل راهی تیم لیگ یکی قشقایی شیراز شد تا در آنجا با رضا عنایتی برای لیگ برتری شدن تلاش کند.

به گزارش پیام خبر، محمد غلامی مهاجم فصل گذشته سپیدرود رشت این فصل راهی تیم لیگ یکی قشقایی شیراز شد تا در آنجا با رضا عنایتی برای لیگ برتری شدن تلاش کند.

غلامی درباره جدایی از سپیدرود رشت و پیوستن به قشقایی می‌گوید: «حقیقتا هیچ تماسی از سپیدرود برای ادامه همکاری نداشتم و پیشنهادی دریافت نکردم. با پیشنهادهایی که از چند تیم لیگ یکی داشتم تصمیم گرفتم به تیم پرطرفدار قشقایی شیراز بروم و با آقای غلامرضا عنایتی کار کنم. تعریف این تیم را شنیده بودم و خوشحالم این فصل در خدمت قشقایی هستم.»

مهاجم سابق سپاهان درباره پیش‌بینی‌اش از فصل آینده لیگ یک توضیح می‌دهد: «امسال تیم‌های لیگ یکی بازیکنان باکیفیتی به خدمت گرفته‌اند و همین سطح مسابقات را بالا می‌برد. به نظرم شرایط سختی خواهیم داشت و ما امیدواریم با حمایت هواداران‌مان به لیگ برتر صعود کنیم. این هدف تمام اعضای باشگاه قشقایی است که به لیگ برتر صعود کنیم. تمرینات خیلی خوبی را در تهران پشت سر گذاشتیم و به شیراز سفر می‌کنیم تا در آنجا بخش جدیدی را شروع کنیم. در اکثر شهرها بازی کردم و دوست دارم در شیراز با کمک تمامی اعضای باشگاه یک خاطره خوب بسازیم.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل