کد خبر: 2259
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
نمایش «استاتیرا»

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: نمایش یکی از هنرهای فاخر است که با بهره گیری از دیگر هنرها همچون موسیقی، معماری، طراحی، ادبیات، فن سخنوری و بسیاری از هنرهای دیگر به فراخور مورد استفاده قرار می‌گیرد و گاهی تأثیرات شگرفی را بر مخاطب می‌گذارد که کمتر هنری از این توانمندی برخوردار است.

به گزارش پیام خبر، سعیدرضا کامرانی، در حاشیه کارگاه بازیگری اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، خلاقیت، عاطفه و احساس را وجه مشترک همه هنرها دانست و گفت: انجمن نمایش کانون فارس یکی از انجمن‌های فعال و مهم است که مدتی است فعالیت خود را آغاز کرده و در آن استعدادهای اعضای نوجوان را پرورش می دهد.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس اضافه کرد: اگر بپذیریم که هنر به هفت دسته تقسیم می‌شود، بی‌تردید هنرهای نمایشی یکی از طبقات را به خوداختصاص می‌دهد که یکی از وجوه مشترک بین همه هنرهاست.

وی اضافه کرد: نمایش یکی از هنرهای فاخر است که با بهره گیری از دیگر هنرها همچون موسیقی، معماری، طراحی، ادبیات، فن سخنوری و بسیاری از هنرهای دیگر به فراخور مورد استفاده قرار می‌گیرد و گاهی تأثیرات شگرفی را بر مخاطب می‌گذارد که کمتر هنری از این توانمندی برخوردار است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل