کد خبر: 2527
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
نیمار

روزنامه اسپانیایی اسپورت امروز در خبری اختصاصی مدعی شد پاسخ منفی بارسا به پیشنهاد PSG برای نیمار صرفا یک تاکتیک است.

به گزارش پیام خبر، با اینکه دیروز رسانه‌های کاتالان و به خصوص روزنامه موندو دپورتیوو گزارش دادند که باشگاه بارسلونا پیشنهاد PSG برای انتقال نیمار را رد کرده و قبول آن را غیرممکن دانسته و در نتیجه انتقال نیمار به نوکمپ عملا منتفی است ولی امروز دیگر روزنامه بزرگ ورزشی کاتالونیا، اسپورت در گزارشی اختصاصی مدعی شد به نقل از یکی از منابع بسیار نزدیک به مذاکرات دریافته که پاسخ منفی بارسا صرفا یک تاکتیک مذاکراتی بوده و بلوگرانا همچنان تا دوشنبه به جذب نیمار امیدوار است.

اسپورت به نقل از منبع خود که نامش فاش نشده می‌گوید بارسلونا بر خلاف آنچه به نظر می‌رسد در مذاکراتش با باشگاه پاریسی پا پس نکشیده است. این روزنامه از قول منبع خود که از او به عنوان منبعی که مستقیما در مذاکرات دو باشگاه حضور دارد یاد کرده، می‌گوید پاسخ منفی بارسا با پیشنهاد متقابل PSG تاکتیکی بوده که بارسا برای بدست آوردن دست بالاتر در مذاکرات از آن استفاده کرده است.

اسپورت می‌گوید جواب "نه" بارسا صرفا مانوری است برای طولانی‌تر کردن مذاکرات و آزمودن راه‌های دیگر در زمان باقی‌مانده. بارسا با پیشنهاد 130 میلیون یورو به‌علاوه تودیبو، راکیتیچ و دمبله به سراغ PSG رفته بود اما مخالفت دمبله با حضور در باشگاه فرانسوی باعث شد برنامه‌های بارسا به هم بریزد.

پاری سن ژرمن اما اصرار دارد که معامله دو باشگاه صرفاً نقدی انجام شود و از سوی دیگر بارسا این را غیرممکن می‌داند. اسپورت می‌گوید مدیران بارسا معتقدند برای نزدیک شدن به موضع PSG اقدامات زیادی انجام داده‌اند و حالا نوبت باشگاه فرانسوی است که از موضع خود کوتاه آمده و برای رسیدن به توافق دست به اقدام بزند.

به گزارش اسپورت چند ساعت آینده در سرنوشت مذاکرات اهمیتی کلیدی خواهد داشت. زمان به سرعت در حال سپری شدن بوده و پنجره نقل و انتقالات روز دوشنبه بسته خواهد شد.

منبع: ورزش 3

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل