ساخت ایران

محمدزاده از ثبت اختراع آبگرمکن فوری مخزنی با قابلیت بدون نیاز به تنظیم فشار آب خبر داد و گفت: آبگرمکن فوری مخزنی (دارای گواهینامه ثبت اختراع به شماره 30287 و با راندمان بالا است.

به گزارش پیام خبر، حسام محمدزاده ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس گفت:آبگرمکن فوری مخزنی گرمان گاز ( GHM ) 21000کیلو کالری دارای گواهینامه ثبت اختراع به شماره 30287 و با راندمان بالا است که بدون نیاز به تنظیم فشار آب، آب گرم دائم بدون توقف را به مصرف کننده می رساند.

عضو انجمن صنفی کارشناسان خبره شهرستان مشهد در رشته لوازم خانگی ضد رسوب بودن و عدم نیاز به سرویس دوره ای را از دیگر مشخصات آبگرمکن فوری مخزنی گرمان گاز معرفی و افزود: این محصول نوآورانه با کمترین گذر آب و یک دهم لیتر در دقیقه سرویس دهی رضایت بخش نسبت به مدل های مخزنی قدیمی و دیواری دارد.

محمد زاده با بیان این که مسئولین باید جوانان را باور و طبق تاکیدات رهبری، مسئولیت ها را به جوانان واگذار کنند، خاطر نشان ساخت: خود تحریمی امروز بیشتر به اقتصاد کشور ما آسیب می زند و نسل جوان و کارآمد امروز به خوبی می تواند در همین شرایط سخت تحریمی، اقتصاد را متحول و از تهدید تحریم، فرصتی برای رشد بسازد.

وی ادامه داد: شرکت گرمان گاز با تکیه به دانش و توانمندی نیروهای متعهد خود توانسته عنوان مدیر کنترل کیفیت برتر استان در صنعت مکانیک وفلزشناسی را در سال 1396 از اداره کل استاندارد خراسان رضوی کسب نماید.

عضو انجمن صنفی کارشناسان خبره شهرستان مشهد در رشته لوازم خانگی سخن حکیمانه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و سپردن کارها به نسل جوان را یک شعار ندانست و تاکید کرد: تجربه تاریخی ما در ایام دفاع مقدس نشان داد، جوانان شجاع ما با سن کمی که داشتند، به عنوان فرمانده چه عملیات های غرور آفرینی را انجام و حتی یک وجب از خاک کشور را به بیگانه ندادند.

محمدزاده تاکید کرد: امروز هم دشمن در جنگ نابرابر اقتصادی و تروریسم اقتصادی به جان مردم ما افتاده و من اطمینان دارم، جوانان نخبه و کارآفرین نقش مهمی در این دوران گذارالبته به شرط باور مسئولین، خواهند داشت.

وی فعالیت 100 نیروی انسانی متخصص و فنی بصورت مستقیم در واحد صنعتی گرمان گاز را گامی برای تولید و ایجاد اشتغال و درآمد دانست و افزود: تولید ملی یک شعار نیست بلکه باوری است که در وجود ما نهادینه شده و جهت اطلاع مردم عزیز بگویم، تمامی مواد اولیه و مصرفی از تولیدکنندگان برتر ایرانی تهیه می گردد.

عضو انجمن صنفی کارشناسان خبره شهرستان مشهد در رشته لوازم خانگی از صادرات محصول GHM به ترکمنستان، افغانستان، عراق و ازبکستان نیز خبر داد و گفت: مزیت های محصول در زمینه های مصرف انرژی بویژه گاز موجب شده کشورهای آسیای میانه استقبال خوبی از این کالای ایرانی داشته باشند.

وی در دغدغه خود به فعالیت کارگاه های تولیدی زیرزمینی بی کیفیت که نه حقوق و مزایا و بیمه ای پرداخت و نه مواد درجه یکی استفاده می کنند، اشاره و خاطر نشان ساخت: فعالیت این واحدهای غیر مجاز در سال های افزایش یافته و موجب شده توان تولید کننده های قانونی گرفته شود.

محمدزاده همچنین خواهان حمایت جدی تر دولت از بخش خصوصی شد و تاکید کرد: ما تاکنون حمایتی از طرف دولت نداشتیم، کما این که انتظار داریم تمامی قوانین کشور برای همه یکسان اجراء گردد.

عضو انجمن صنفی کارشناسان خبره شهرستان مشهد در رشته لوازم خانگی از تلاش برای ورود به بازار بورس هم سخن گفت و از عرضه 10 هزار دستگاه آبگرمکن از ابتدای سال جاری پس از طی دوران آزمون و خطا در در دو سال گذشته خبر داد.

وی اظهار امیدواری کرد، مردم با خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی، به پایداری اشتغال و سلامت روانی جامعه کمک شایانی داشته باشند، چرا که هدف گذاری ما تا پایان سال تولید 30 هزار دستگاه می باشد.

محمدزاده با گلایه از بروکراسی های اداری و مالی بویژه در شبکه بانکی، گفت: امیدوارم طرح مثلث توسعه اقتصادی جناب آقای استاندار از مرحله تئوری به عمل برسد و ما شاهد روان سازی و تسهیل قوانین برای سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.