علی کریمی هافبک استقلال

پنالتی‌زن استقلال در شهرآورد ۹۰ نکته عجیبی را به دنبال خود دارد که از چشم‌ها دور مانده است.

به گزارش پیام خبر، تیم استقلال تهران که با ترکیبی تازه‌ای پا به دربی ۹۰ گذاشته بود با فشار روی دروازه پرسپولیس در اواسط نیمه اول به یک ضربه پنالتی حساس رسید؛ پنالتی که جریان بازی را به طور کل تغییر داد و خاطرات شهرآورد گذشته و ناکامی فرشید اسماعیلی مقابل علیرضا بیرانوند را زنده کرد.

چند لحظه بعد از خطای شجاع خلیل زاده روی داریوش شجاعیان در محوطه جریمه پرسپولیس که با اعلام موعود بنیادی فر ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام شد؛ وریا غفوری، محمد دانشگر، هروویه میلیچ و علی کریمی حوالی محوطه جریمه جلسه چند ثانیه‌ای برگزار کردند تا پنالتی‌زن استقلال در دربی مشخص شود.

علی کریمی، هافبک ملی پوش استقلال که برای تمدید قرارداد با این تیم حواشی فراوانی داشت و دیرتر از سایر بازیکنان به تیم اضافه شده بود پشت توپ ایستاد و ضربه پنالتی را به سمتی فرستاد که یک دروازه‌بان برای مهار آن سختی چندانی نداشته باشد. استقلال در این دربی با از دست دادن پنالتی نظمش را از دست داد و در نیمه دوم هم یک گل دریافت کرد تا نتیجه بازی را واگذار کند.

استقلال در حضور بازیکنانی مثل وریا غفوری و چند نفر دیگر که تجربه موفقیت در ضربات پنالتی را داشتند این فرصت بزرگ برای جلو افتادن از شاگردان کالدرون را از دست داد تا بازیکنی مقابل مهارکننده پنالتی رونالدو بایستد که تا به دیروز در یک بازی رسمی پنالتی نزده بود!

با مراجعه به سایت معتبر ترانسفرمارکت و مشاهده آمار علی کریمی از سال ۲۰۱۲ تا به امروز متوجه می‌شوید او هیچ پنالتی چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی نداشته است و اختصاص یک ضربه پنالتی در بازی حساسی مثل دربی به این بازیکن اتفاق بزرگی بود که اکنون هواداران آن را متوجه کادرفنی می‌دانند.

صفحه مربوط به آمار پنالتی علی کریمی در سایت ترانسفرمارکت نشان می‌دهد که او پیش از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران که هنوز آمار آن در سایت وارد نشده است، هیچ ضربه پنالتی نزده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.