کد خبر: 2949
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
زهرا افتخاری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در مراسم افتتاحیه جشنواره قصه گویی در شیراز گفت: این جشنواره نسبت به سال گذشته رشد از خود نشان می دهد و در این جشنواره یک هزار و ۱۱۷ قصه گوی استانی حضور یافتند.

به گزارش پیام خبر، زهرا افتخاری، امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره قصه گویی در شیراز گفت: این جشنواره نسبت به سال گذشته رشد از خود نشان می دهد و در این جشنواره یک هزار و ۱۱۷ قصه گوی استانی حضور یافتند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس  با اشاره به اینکه سه داور نوجوان امسال به داوری این جشنواره پرداختند، افزود: هلیا مرادی، محمدجواد رئیسی و عسل مصفا داوران نوجوان این جشنواره بودند.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره ۲۲ سال عمر خود را پشت سر می گذارد، اضافه کرد: قصه پل ارتباطی بین نسل ها است و همواره خاطرات مختلفی را برای ما تداعی می کند.

خاطر نشان می شود، جشنواره قصه گویی امروز آغاز به کار کرد و تا روز نهم مهر ماه در شیراز ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.