کد خبر: 3082
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
پرواز هواپیما

رئیس جامعه هتل داران استان فارس گفت: به خاطر مشکلات اقتصادی، سفر از سبد زندگی خانوار حذف شده است.

به گزارش پیام خبر، حسن سیادتان، امروز در مراسم تجلیل از فعالان گردشگری فارس که در هتل بزرگ «شیراز» برگزار شد، گفت: وزارت میراث فرهنگی شکل گرفت از این رو باید تلاش را بیشتر کنیم.

رئیس جامعه هتل داران استان فارس با یادآوری این مطلب که صندلی گردشگری در هواپیماها منظور شود تا تورهای ارزان قیمت برای هموطنان در نظر بگیریم، افزود: به خاطر مشکلات اقتصادی، سفر از سبد زندگی خانوار حذف شده است.

وی با تاکید بر اینکه روزانه در شیراز و تهران به ترتیب 50 و 150 هواپیما به زمین می نشیند، تاکید کرد: اگر هر کدام 10 صندلی را کنار بگذارند، تورهای گردشگری دارای رونق می شود.

سیادتان افزود: لغو روادید ژاپن در نظر گرفته شود، همانطور که روادید چین هم حذف شد که امیدواریم وزارت میراث فرهنگی این موضوع را پیگیری کند.

رئیس جامعه هتل داران استان فارس با یادآوری این مطلب که واحدهای اقامتی دولتی یکی از مشکلات مقابل هتل ها هستند که رای برای بسته شدن و خصوصی شدن آن گرفته شده است که اگر این موضوع رخ ندهد مجبور به تعدیل نیرو در هتل ها خواهیم بود، اظهارداشت: 135 مهمانپذیر در فارس داریم که نیمی از آن در دوره پهلوی اول، 40 درصد در دوره پهلوی دوم و مابقی بعد از انقلاب اسلامی ساخته شده است که نیاز به بازسازی دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.