کد خبر: 3104
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
فرهاد مجیدی

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: گرچه معتقد هستم سرمربیگری تیم امید برای مجیدی زود بود، اما او اصول را فدای مصلحت نکرد.

به گزارش پیام خبر، رضا رجبی در خصوص استعفای فرهاد مجیدی از هدایت تیم فوتبال امید ایران اظهار داشت: از ابتدا هم معتقد بودم برای مجیدی قبول چنین مسئولیتی زود است. او باید کارش را از تیم‌های کوچکتر به عنوان سرمربی آغاز می‌کرد و سالها در این فوتبال کسب تجربه می‌کرد و بعد از آن زیر بار چنین مسئولیتی می‌رفت. اما حالا او بهترین تصمیم را گرفت و استعفا داد و من از تصمیم او حمایت می‌کنم.

وی اضافه کرد: مجیدی راست می‌گوید که در کارش دخالت می‌شود. بعضی از تصمیم گیران در فدراسیون ام‌الفساد فوتبال هستند و آنها می‌خواستند مجیدی هم مثل خیلی‌های دیگر آدم خودشان باشد، بله قربان گو باشد و حتی به تیمش بازیکن هم بدهند. اما مجیدی زیر بار این حرف‌های زور نرفت و در دفاع از اصولش استعفا داد.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: از اول هم مثل روز روشن بود که آقایان در فدراسیون فرهاد را آوردند که از محبوبت او نزد هواداران استقلال سوء استفاده کنند و پشت نامش پنهان شوند. بعد که او را آوردند خواسته اندک اندک تفکرات و خواسته‌های شان را به فرهاد تحمیل کنند که او زیر بار نرفت و خوشا به غیرت فرهاد که با استعفا، اصول را فدای منافع و مصالح خودش نکرد. ای کاش او بیشتر شفاف سازی می‌کرد.

رجبی گفت: تیم امید به ازبکستان باخت (که البته نباید می‌باخت) و هجمه سنگینی در کمیته فنی و فداسیون برای مجیدی درست کردند. اما وقتی حسین عبدی با تیم نوجوانان مقابل افغانستان شکست می‌خورد تا این حد او را تحت فشار نمی‌گذارند. 

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: انصافا فدراسیون بهتر از همیشه از تیم‌های پایه حمایت می‌کند، اما خروجی این همه حمایت چیست؟ در کمیته فنی ما چه می‌گذرد؟ سالهاست که اعضای کمیته فنی تغییر نکرده‌اند و هیچ خروجی در این فوتبال نداشته‌ایم. حاصل سالها بودن آقایان محصص و معینی در کمیته فنی چیست به جز میراثی است که از کی‌روش باقی مانده و لیگ را هم تحت تاثیر قرار داده. یعنی یک فوتبال کاملا تدافعی و کم گل.

رجبی تصریح کرد: حالا که فرهاد با دو انتخاب اشتباه در استقلال و تیم امید به بن بست خورد، برای آن که ثابت کند تشنه مربیگری است و مربیگری دغدغه و اولویت اولش است، باید مثل عنایتی، برهانی، اکبرپور و خیلی‌های دیگر برود و از تیم‌های کوچکتر و حتی خارج از تهران کارش را شروع کند و یا مثل جباری به عنوان کمک در تیم‌های دیگر به تجربه اندوزی بپردازد. فرهاد خیلی جوان است و سالهای زیادی برای کار کردن زمان دارد و نباید برای رفتن به ویترین اول فوتبال عجله کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.