کد خبر: 3118
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمنان تلاش‌های فراوانی در ایجاد اختلال در برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی داشته‌اند که بحمدالله در تمام این تلاش‌ها با عنایت ویژه امام حسین(ع) ناکام مانده‌اند.

به گزارش پیام خبر، امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی در همایش پیاده‌روی خانوادگی که با حضور بیش از یک هزار نفر از فرماندهان، مسئولان و کارکنان یگان‌های ارتش در ارتفاعات بام شیراز برگزار شد، گفت: دشمنان تلاش‌های فراوانی در ایجاد اختلال در برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی داشته‌اند که بحمدالله در تمام این تلاش‌ها با عنایت ویژه امام حسین(ع) ناکام مانده‌اند.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد افزود: برگزاری برنامه‌هایی همچون راهپیمایی اربعین حسینی نه تنها از تفرقه افکنی و دسیسه چینی دشمنان جلوگیری می‌کند بلکه موجب وحدت‌آفرینی و اتحاد هرچه بیشتر در بین مسلمانان می‌شود.

حجت الاسلام عزیز رضایی، ارشد روحانیون ارتش در منطقه فارس نیز در این مراسم گفت: این حرکتی که در ایام اربعین با شعار زیبای ‌حُبُّ الْحُسَیْن یَجْمَعُنٰا و همزمان با اجتماع بزرگ شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین حسینی برگزار شده حرکتی بسیار مفید و ستودنی است که موجب افزایش وحدت و همدلی بین کارکنان و خانواده‌های آنان می‌شود و نشان دهنده پیروی ما از راه و مرام امام حسین(ع) و یاران بزرگوار ایشان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.