تیم ملی فوتبال ایران

خبرنگار و گزارشگر شبکه BFM TV با اشاره به علاقه مردم ایران به فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران بهترین تیم در آسیاست و همه را شگفت‌زده کرد.

به گزارش پیام خبر، آنتونی هولارد، در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در بازی های اخیر خود با مربیگری مارک ویلموتس گفت: همه می دانیم که ویلموتس به تازگی کارش را در فوتبال آسیا و ایران آغاز کرده است. او مثل تمام مربیان در تمامی تیم های دنیا نیاز به زمان دارد.

خبرنگار شبکه تلویزیونی BFM فرانسه درباره باخت یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین اظهار داشت: در یک هفته، پانزده گل در دیدارهای ایران، همه را شگفت زده کرد. نخست همان ۱۴ گلی بود که ایران به کامبوج زد و سپس گلی که در بحرین از حریفش خورد تا فوتبالی ها سخت باور کنند که این تیم قرار است ببازد.

وی که برای پوشش بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج به تهران سفر کرده بود با تاکید بر اینکه فضای فوتبالی در پایتخت ایران کاملا به چشم می خورد تصریح کرد: موضوع حضور بانوان در ورزشگاه باعث شد تا به ایران بیایم و واقعا خوشحالم که چنین فرصتی نصیبم شد. آنها شرایطی را به من نشان دادند که به عنوان خبرنگار هرگز ندیده بودم. در طول بازی دست از تشویق برنداشتند. گل های زیادی توسط ایران زده شد اما هیچ کس به حریف بی احترامی نکرد و هیچ هواداری هم قبل از سوت پایان بازی، استادیوم آزادی را ترک نکرد.

هولارد افزود: تجربه ای که از ایران با خودم بردم قطعا بخشی از گفتنی های روزمره من به دوستان و همکارانم خواهد بود. مهربانی را در سراسر ایران دیدم و حقیقتا ایران دارای تاریخ کهن برای رشد انسان است. آنها فوتبال کشورشان را با جزئیات دنبال می‌کنند.

گزارشگر فرانسوی در ادامه راجع به شرایط تیم ملی فوتبال ایران از زمان حضور ویلموتس گفت: به‌خاطر حوزه کاری ام در فرانسه کمتر به فوتبال آسیا نگاه داشته ام و نمی دانم ویلموتس می خواهد سبک فوتبالی مد نظرش را چطور در آسیا پیاده کند. من اطلاعات جامعی در این زمینه ندارم. او مربی بزرگی است و به نظرم باید فرصت کافی را به بازیکن سابق تیم ملی بلژیک داد. قدرت تهاجمی ایران بسیار بالاست و ویلموتس می تواند به این تیم کمک کند.

هولارد در پایان خاطرنشان کرد: وقتی به ایران آمدم مقاله های زیادی درباره قدرت فوتبال ایران خواندم. حالا می توانم بگویم ایران بهترینِ بهترین های فوتبال آسیاست. آنها می توانند به پیروزی های بزرگ برسند و راه خوبی را طی کنند. پیشرفت فوتبال آسیا نیاز به توسعه فوتبال در ایران دارد. از افکار مدیران فدراسیون فوتبال ایران بی خبر هستم. آنها باید از فوتبال ایران با حجم علاقه ای که در بین مردمش به وضوح دیده می شود حمایت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.