مشاغل زنان - خیاطی

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: طرح آموزشی رایگان برای زنان سرپرست خانواده در فارس به اجرا درآمده است.

به گزارش پیام خبر، سیده معصومه دستغیب با اشاره به طرح آموزشی رایگان برای زنان سرپرست خانوار گفت: این طرح با هدف مهارت آموزی برای زنان سرپرست خانوار از آموزش های رایگان فنی و حرفه ای در نظر گرفته شده است.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس افزود: تفاهم نامه آموزشی برای زنان سرپرست خانوار در استان طی یک همکاری 2 جانبه میان معاونت زنان استانداری فارس و سازمان آموزش فنی حرفه ای به اجرا در می آید.

وی تصریح کرد: بر اساس این طرح آموزشی یک هزار زن سرپرست خانوار در استان از امکان شرکت در دوره های مهارت اموزی که متعاقبا به ایجاد اشتسغال زایی برای آنها منجر می شود، برخوردار خواهند شد.

دستغیب ادامه داد: در طرح های آموزشی در نظر گرفته شده این تفاهم نامه مواردی همچون مهارت فروش، کسب و کار در فضای مجازی و ... به زنان سرپرست خانواده آموزش داده می شود.

وی تاکید کرد: طرح آموزشی مذکور از سال قبل شروع شده است و علاقمندان به شرکت در آن می توانند از طریق فرهنگ سراها، اداره کل فنی و حرفه ای استان و شهرداری ها برای کسب مهارت مورد نظر خود اقدام کنند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.