مسجد مقدس جمکران

مدیر دفتر تهران مسجد مقدس جمکران با بیان‌ اینکه برای معرفی هر چه‌بهتر این پایگاه عظیم تشیع نیاز به بهره‌گیری از ظرفیت کارشناسان حوزه بین‌الملل داریم، گفت: بر این اساس شورای راهبردی خادمان بین‌الملل مسجد مقدس جمکران با حضور اساتید ارشد حوزه بین‌الملل راه‌اندازی شد.

به گزارش پیام خبر، ابراهیم صدوقی، با اشاره به اینکه در دنیای امروز ارتباطات در جریان سازی به‌ویژه در حوزه بین‌الملل نقش ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران نیز برای معرفی هر چه‌بهتر این مکان مقدس که رهبر انقلاب اسلامی از آن به‌عنوان پایگاه عظیم تشیع یادکردند، در سطح بین‌المللی نیاز به بهره‌گیری از ظرفیت کارشناسانی دارد که در این حوزه خبره هستند.

مدیر دفتر تهران مسجد مقدس جمکران ادامه داد: به‌منظور تحقق این هدف به دنبال بهره‌گیری از ظرفیت نهادهای رسمی و غیررسمی در داخل و خارج از کشور و استفاده از کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه‌های بین‌الملل بودیم تا بتوانیم مسجد مقدس جمکران را به‌عنوان میعاد منتظران و مرکز نشر معارف مهدویت که مورد رضایت ولی خداست در سطح جهانی مطرح کنیم.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، دفتر تهران مسجد مقدس جمکران از اساتید و فعالان ارشد حوزه بین‌الملل دعوت کرد تا برای اثرگذاری و جریان سازی مهدوی در این حوزه حرکت اثرگذاری را آغاز کنند و بر این اساس شورایی در دفتر تهران با حضور اساتید و خبرگان راه‌اندازی و برگزاری جلسات آن آغاز شد.

صدوقی با تأکید بر اینکه این شورا با دو رویکرد عدالت‌گستری و منجی کار خودش را آغاز کرد، گفت: بحث عدالت‌گستری و منجی دو خواسته جامعه بشری امروز است که هردوی این‌ها در ارتباط با حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه) ظرفیت تبلیغی دارند.

وی بیان کرد: این شورا در تهران جلساتی را با تولیت مسجد مقدس جمکران و بزرگانی که در حوزه‌های بین‌المللی وعدالت‌گستری و منجی صاحب‌نظر هستند برگزار کرد و به‌تدریج اساتید مختلفی به این شورا پیوستند و درنتیجه شورای راهبردی خادمان بین‌الملل مسجد مقدس جمکران راه‌اندازی شد که امیدواریم ثمرات ارزشمندی را به همراه داشته باشد و خشنودی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) را رقم بزند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.