کد خبر: 3765
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
  • خبرنگار: سهیلا ستایش
  • چاپ
حجت الاسلامحمد رضایی، نشست خبری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از برگزاری بیش از ۲ هزار برنامه در سالروز حماسه ۹ دیماه در نقاط مختلف استان فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، حجت‌الاسلام محمد رضایی، در نشست خبری که به مناسبت سالروز حماسه ۹دی، روزبصیرت و میثاق امت با ولایت برگزار شد، گفت: حماسه ۹ دی، غدیر انقلاب بود و شد یعنی زمانی که دشمنان دنبال این بودند تا به شکلی ولایت تضعیف شده و حق مسلم آن سلب شود و به یک حاکمیت نامشروع سپرده شود، مردم آمدند و از این حق و حقوق دفاع کردند.

رضایی بیان کرد: هر ساله در سالروز حماسه ۹ دی، در سراسر کشور تجمع‌ها یا راهپیمایی‌ها یا نشست‌های تخصصی و یکسری برنامه‌های فرهنگی اجرا می‌شود که امسال نیز بیش از ۲ هزار برنامه در نقاط مختلف استان بدین‌مناسبت برگزار شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با توجه به اینکه  انقلاب اسلامی ما مبتنی بر بحث غدیر بود، تاکید کرد: آنچه که صدای انقلاب را به همه دنیا رساند همین بحث مبتنی بودن و استوار بودنش بر واقعه غدیر است.
وی ازبرگزاری ۶۰ تجمع به‌مناسبت سالروز حماسه ۹ دی در استان فارس خبر داد و گفت: در شیراز این تجمع در ساعت ۹:۳۰ صبح روز دوشنبه، ۹ دی‌ماه جاری در ابتدای خیابان ۹ دی‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین دولابی، نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد.
رضایی هم چنین در ادامه به دیگر برنامه های حماسه ۹ دی ماه اشاره کرد و افزود:نشست‌های تخصصی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و مدارس و کانون‌های فرهنگی مساجد و همچنین یکسری نشست‌های خیابانی و میدانی را در این ایام برگزار خواهیم کرد.
رضایی بیان کرد: در روز یکشنبه، ۸ دی‌ماه همایشی تحت عنوان تبیین حماسه ۹ دی در ساعت ۱۸ در دانشکده پزشکی شیراز ویژه دانشجویان و فرهنگیان برگزار می‌شود که البته ورود عموم هم به آن آزاد است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در پایان این نشست خبری تاکیدکرد: برنامه های بایستی با محوریت انسجام و وحدت برگزار کنیم و از آنجایی که در آستانه انتخابات هستیم نیاز به حفظ انسجام جامعه داریم و باید همه جناح‌ها و سلایق‌ با یکدیگر منجسم و متحد شوند و هیچ کاری که موجب تفرقه شود، نباید انجام داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل