کد خبر: 3788
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
نشست خبری دکتر محمد بذرافشان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس

مدیر کل امداد فارس از امضا تفاهم نامه با اتحادیه تعاونی های گلخانه داران استان با هدف اشتغال و خودکفایی مددجویان مستعد و متقاضیان واجد شرایط خبر داد.

به گزارش پیام خبر، کمیته امداد فارس و اتحادیه تعاونی های گلخانه داران استان با هدف اشتغال و خودکفایی مددجویان مستعد تحت پوشش و متقاضیان واجد شرایط تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس با اعلام این خبر گفت: تفاهم نامه مذکور با موضوع اجرا وپشتیبانی طرح ها و پروژه های زنجیره ارزش تولید محصولات گلخانه ای به مدت 2 سال به امضا طرفین رسیده است.

او در ادامه به اهداف تفاهم نامه اشاره کرد و افزود: اشتغال و خودکفایی مددجویان مستعد و متقاضیان واجد شرایط، آموزش بیشتر مجریان طرح های خودکفایی و اشتغال فرزندان بازمانده از تحصیل وفارغ التحصیل مددجویان از اهداف اجرایی این تفاهم است.

مدیر کل امداد فارس گفت: اتحادیه تعاونی های گلخانه داران استان متعهد شد محصولات تولیدی مددجویان را بر اساس ضوابط خریداری و زمینه فروش آن را فراهم کند.همچنین در تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت محصولات، به صورت فنی نظارت کامل داشته باشد. تشکیل و راه اندازی و ثبت شرکت تعاونی جهت مددجویان طرح نیز از دیگر تعهدات اتحادیه است.

بذرافشان اضافه کرد: در مقابل کمیته امداد استان نیز متعهد شد تا به متقاضیان در صورت موفقیت در دوره آموزشی تسهیلات اشتغال پرداخت کند. همچنین همکاری لازم را با اتحادیه در جهت توسعه گلخانه های استان داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.