کد خبر: 3801
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
اجرای راه زرین دشت

مدیرکل راه وشهرسازی فارس در مراسم آغاز عملیات احداث راه روستایی دروا به دبیران گفت: بیش از ۱۰۷ کیلومتر راه در شهرستان زرین دشت در دست اجرا می باشد.

به گزارش پیام خبر، مهندس جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت:ش هرستان زرین دشت دارای ۵۰۰ کیلومتر راه در بخشهای مختلف راه اصلی و فرعی و روستایی می باشد که بیش از ۱۰۷ کیلومتر راه در حال حاضر در شهرستان تعریف شده و در حال اجرا است. 

وی ادامه داد: از مهمترین این پروژه ها می توان به پروژه احداث راه سه راهی دولت اباد به مرکز شهر به طول ۴۰ کیلومتر اشاره کرد که ظرف یکماه آینده لایه دوم ۱۰ کیلومتر از این مسیر به انجام خواهد رسید و ۱۶ کیلومتر هم قبلا به اتمام رسیده بود و ۱۶ کیلومتر هم به عنوان باند دوم تعریف شده است که تا پایان سال جاری در دست اجرا قرار خواهد گرفت.

مهندس زاهدی اذعان داشت: مسیر گلکویه به دهکویه نیز که یکی از راههای مهم و اثرگذار ارتباطی به مرکز و شمال کشور است ۱۰ کیلومتر ابتدای آن  قبلا انجام گردیده و ساخت  ۱۲ کیلومتر دیگر تا حوزه لارستان هم به اتمام رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت:  عملیات اجرایی احداث دو پروژه راه روستایی دروا به دبیران و راه روستایی حاجی طاهر به گزطویله  نیزامروز آغاز خواهد شد و بزودی به بهره برداری خواهند رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.