کد خبر: 3817
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
پرسپولیس - شهرداری ماهشهر

لیست مازاد پرسپولیس در روزهای گذشته حواشی زیادی داشته است.

به گزارش پیام خبر، محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس چند روز پیش اعلام کرد که نام ۲ بازیکن در لیست مازاد قرار گرفته و باشگاه به دنبال راهی برای توافق با این ۲ بازیکن است تا به جای آن‌ها بتوانند بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرند.

البته به جز  این ۲ بازیکن خروج آن‌ها قطعی است، تعداد بازیکنان حاضر در لیست خروجی بیش از ۲ نفر است و طبق صحبت‌های انصاری فرد با کالدرون قرار شده تا پس از جذب بازیکنان مورد نظر، آن‌ها نیز از لیست تیم خارج شوند.

گفته می‌شود گابریل کالدرون قبل از ترک تهران، ۲ بازیکن را به عنوان مازاد به هیئت مدیره اعلام کرد و ۳ بازیکن دیگر هم نزدیک به لیست خروجی هستند.

 امید عالیشاه و آدام همتی جدا شده‌های قطعی هستند و به جز آنها، حسین ماهینی، سیامک نعمتی و یک بازیکن دیگر نیز در لیست خروجی هستند که اگر باشگاه بتواند در این پست‌ها بازیکن جدیدی بگیرد، قطعا از پرسپولیس می‌روند.

شنیده می‌شود ماهینی و عالیشاه با ذوب آهن و شهر خودرو به توافقات خوبی دست پیدا کردند و جدایی آن‌ها قطعی است. اگر در پست سیامک نعمتی  نیز بازیکنی جذب شود، او قرضی تا پایان نیم فصل به تیم دیگری خواهد رفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.